• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Xenony u O-B a jejich seřízení
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
RBr
Friday 02 December 2005 - 11:20:04 Citovat
Host
Pánové, potřeboval bych poradit:
chtěl jsem trochu "doladit" světlomet, točím imbusem a nic. Pak koukám, že parabola je jakoby vypadlá z nějakého lože, a visí jen na jednom seřizovacím šroubu, druhý je zřejmě mimo parabolu.
Jaký je princip uchycení, kde a o co se má parabola opírat? Měl jste to někdo rozdělaný?

A ještě něco mimo: berete vážně doporučení z manuálu, že při práci na xenonech by měla být odpojená baterka kvůli nebezpečí úrazu vysokým napětím? Já měl pocit, že vypnutá světla (a navíc vlastně i zapalování, že) by mohla stačit.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno ]</span>
RBr
Tuesday 06 December 2005 - 08:37:52 Citovat
Host
Jé, to tu není nikdo, kdo tuto věc zkoušel?
XXX
Saturday 24 December 2005 - 11:12:24 Citovat
Host
Měl sem něco podobnýho, ale byl tam urvanej jeden držák z umělý hmoty. já sem to nedělal, spravoval to jeden kamoě. Světlo drželo, ale jen na jednom místě. Na druhý sdtraně to bylo ulomený. Tak to slepil a funguje to pořád. Jo a na ten manuál kašli, tam sou vesměs kraviny
Xenon
Saturday 24 December 2005 - 14:52:36 Citovat
Host
a zkousel nekdo dat zarovku D1S misto H1?
co vsechno s tim svetlem jste delali, vyska vlakna je temer stejne, akorat je vyssi nebo spis sirsi patice a nejde cca o 3 milimetri hloubeji do svetlometu a nechce se mi tam delat tak velkou diru, ale asi nic jineho nezbyde, ze?
Dik za kazdou radu.
RBr
Monday 26 December 2005 - 12:48:29 Citovat
Host
To XXX - tak to je můj případ, jeden ze dvou držáků mám taky prasklý. Čím to lepil ten kámoš?
Já to smontoval nazpět a zaspodu provizorně nacpal hadru, aby to aspoň přibližně drželo. A zatím to drží _rendek
qpc
Monday 26 December 2005 - 18:51:08 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
RBR: xenon seřízenej hadrem? proč ne...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


RBr
Monday 26 December 2005 - 20:19:19 Citovat
Host
Jen stranově. Výškově vše funguje _rendek
Harrycz
Monday 26 December 2005 - 21:35:05 Citovat
Host
Zdravím Opeláky měl jsem to samé co ty.. Utrhlé umělohmotné jezdce.. Rozebral jsem světlo tím způsobem, že jsem odlepil přední plastový kryt čoček.... jinak to nejde... Opravoval jsem to lepením pájením atd atd vydrželo to tak 2 týdny.. jedna větší díra na silnici nebo koleje a bylo to dole.. U Opela se mi vysmáli o))))) prej celé světlo.. tak jsem si sehnal kus tvrdého silikonu a dvě hodinky jsem vyřezával a brousil a vida vše v pořádku
RBr
Monday 26 December 2005 - 21:41:53 Citovat
Host
To Harrycz - taky bych životnost tipoval jak popisuješ, rozdělávání jsem taky dělal odříznutím předního plastu. A pak silikonem nazpět.

Je to provizorní, a jak říkám, utržený je stranový seřízení. Výška funguje jak seřízení šroubem, tak elektronika.

Nicméně, komu se doma povaluje nepoškozená zadní část xenonu - pravá strana, případně její zbytek, i bez vnitřností, měl bych zájem.
Harrycz
Monday 26 December 2005 - 22:19:58 Citovat
Host
tim silikonem je to supr.. Jinak jsem koukal že se zajímáš o diagnostiku.. taky mě to trchu zajímá.. můžeme vyměnit nějaké poznatky o) mám Omegu 2,5TD 99

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2384 sec,0.1836 z toho dotazů.