• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
konektor EDI
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
no260
Monday 28 November 2005 - 13:43:32 Citovat
Host
Dobrý den, řeším problém s připojením autoradia VDO 783 MP3 do opel vectra tak aby fungovalo i EDI. Jsem v situaci kdy mám na autoradiu malý konektor asi 1x0.5cm, na něj jsem připojil zakoupenou redukci AC7804 z mercantsoundu, ve kterí jsou v konektoru tři dráty a další dva jsou mimo, jeden je černý bez označení a druhý je je označen SWRC. Nevím kam oba dráty připojit, poradíte mi ? Návod k redukci nebyl žádný, u autorádia to vyobrazený v manuálu taky není.
Děkuji předem za odpověď
PaB
ms
Monday 28 November 2005 - 14:26:30 Citovat
Host
co to je EDI? myslis informacni display MID alebo TID?
PaB
Monday 28 November 2005 - 14:31:49 Citovat
Host
ano, myslim informacni displej na palubce a ovladani na volantu, mozna jsem zkratku nepouzil spravne, to se omlouvam
Jirka
Tuesday 29 November 2005 - 07:53:50 Citovat
Host
Neodsuzuji používání zkratek, ale kdybyste vždycky za tu zkratku připsali do závorky co to je, tak si myslím, že bych to nepřivítal pouze já. Předpokládám, že samozřejmě znáte význam těch zkratek, protože jinak byste je jistě nepoužívali. Takže příště..... Děkuji.
PaB
Tuesday 29 November 2005 - 14:58:24 Citovat
Host
tak jsem pokročil dal, display už funguje muselo se jen v setupu radia, moznosti EDI ON, EDI OFF pokracují dale a je tam krome jineho i OPEL ON kdyby to nekdo hledal.
Ted ale patram jako propojit ovladani na volantu s radiem. V manualu radia mam presne urceny dva piny ktere jsou k tomu urceny ale nevim ktere dva draty na iso konektoru opelu to jsou ?
Peepino
Wednesday 30 November 2005 - 21:19:17 Citovat
Host
Ahoj,

uvažuju taky koupit tohle rádio.... Jak se ti podařilo zprovoznit display a talčítka volantu?
Díky za info....
ms
Thursday 01 December 2005 - 07:52:35 Citovat
Host
ak to niekomu pomoze tu je zapojenie konektoru radia car 300 (D) Odkaz
PaB
Sunday 04 December 2005 - 15:56:21 Citovat
Host
Vyřešeno : autorádio VDO 783MP3 připojíte pomocí redukce z mercatnsoundu a pak funguje display (nutno jeste zapnout v setupu radia) - v redukci je i jeden volny kabel označený SWRC a ten se připojí na pin 1 dolního konektoru, na čevenomodrý drát který vede od volantu - pozor na tom konektoru je i pin 5 červenomodrý tak at to nekdo nesplete. Vše odzkoušeno na Vectra B 2.0 rv 1997
Lucifr
Sunday 04 December 2005 - 18:40:27 Citovat
Host
Kde se dá tohle rádio koupit a za kolik asi? Nepodařilo se mi to vygooglit. Díky
Peepino_
Sunday 04 December 2005 - 22:46:06 Citovat
Host
Do google.com napiš "VDO 783" a ono Ti to už něco najde..... Já našel různé ceny od cca 6.000-, do cca 11.500,-. To mi přijde jako kr*va velký rozdíl. Otázka je, kde se to vzalo.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1967 sec,0.1516 z toho dotazů.