• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
plusy a mínusi OMEGA 2.5TDi
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
landis
Saturday 27 November 2004 - 10:15:02
Host
Ano pánové procitnul jsem. Jen jsem si to musel zaľít na vlastní kůľi. Předtím jsem měl Omegu 2.5V6 sedan, nádherný pojeľdění, ticho, jediný minus, ľe tekl olej snad vąude. Potřeboval jsem kombika, tak jsem si řekl, ľe ho vezmu v naftě. A ejhle, spotřeba sice niľąí, ale náklady na opravy mnohem vyąąí. Na jaře jdu do benzínu, ale bohuľel asi nezůstanu u opela. Líbí se mi nové Mondeo a pokud bude v dosahu sluąně jeté s 2.5V6 a kombi tak jdu do něj.
DavidST
Sunday 05 December 2004 - 19:49:03
Host
Mondeo je pekny ale nema nic moc výkony....Chby me treba 1.8T (nizka pojistka)...O vikendu sem jezdil s Pasatem 2001 1.8T 150koni....Musim uznat ze oproti moji VeB 1.6 16V to jede ale ukrutna spotreba kdyz se snauzis do 3000tot tak asi 10l a pokud si podradis a jedes rychlejc tak 12l a vic.....To moje VeBe taky jede pres 210km/h a dalku jezdim za 6litru a to ji oproti pasatu zenu.....Akorak jeste jedno minus pasata a to ze je sliset dost motor dovnitr...nerikam ze Vebe je ticha ale rozdil je znat jinak to ujde.....
Tak uz nevim co bych mel koupit


Kolik zere 2.5benzin od opla?????
riwal
Sunday 05 December 2004 - 20:40:34
Host
landis napsal ...
Ano pánové procitnul jsem. Jen jsem si to musel zaľít na vlastní kůľi. Předtím jsem měl Omegu 2.5V6 sedan, nádherný pojeľdění, ticho, jediný minus, ľe tekl olej snad vąude. Potřeboval jsem kombika, tak jsem si řekl, ľe ho vezmu v naftě. A ejhle, spotřeba sice niľąí, ale náklady na opravy mnohem vyąąí. Na jaře jdu do benzínu, ale bohuľel asi nezůstanu u opela. Líbí se mi nové Mondeo a pokud bude v dosahu sluąně jeté s 2.5V6 a kombi tak jdu do něj.



Forda nebrat !!!! Vim co říkám !!!
Anonymous
Monday 06 December 2004 - 09:02:06
Host
Hosi, hosi... mam moznost se svezt v mnoha autech a musim rici, ze TDI od VW je spicka. Jel jsem se vsemi verzemi 1.9 i 2.5. Mala spotreba, velky vykon, akorat odchazej vahy vzduchu, u VW asi 12.000,-.
Ja osobne bych do audi nesel, protoze ten servis je skutecne drahej. Kamos si prives 2 roky starou a6 a jen za servisni prohlidku dal 1/2 vyplaty. Musim ovsem priznat, ze allroad 2.5TDI 4x4 Tiptronic je narez, ale ty penize . Ja osobne bych koupil spis passata, kterej ma stejnou techniku, je oneco osklivejsi ale zato je levnejsi. Riwal radi nebrat Forda, ale ja bych ho vzal. Da se poridit za rozumny peniz, je obrovskej, servis neni extra drahej a motory ma slusny (hlavne 2.2 TDCi). Podle statistik je to auto spolehlive. Kolega ho ma a nemuze si ho vynachvalit. Akorat kdyz ho privez, tak nemel prisroubovany bezpecnostni pasy . Taky na co, kdyz je to tak bezpecny auto.
Yper
Monday 06 December 2004 - 11:05:19
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Nevím co porád máte proti kamnům? Kdyľ se mu budete věnovat, tak by měl drľet. Kdyľ tady uvaľujete o Audině, VW a Fordech, tak to raději běľte do Citroena C5! A nebojte se hydrauliky! Kdo se jednou svezl na hydraulice, tak zjistí, ľe je to bezkonkurenční!!!! Navíc jsem neslyąel ľádnou hanu na dýzlák o Citroena.
Náhradní díly na VW jsou stejná láce jako na Audi.
Plno lidí má i ten názor, ľe VW naf»áky udělat neumí - ozývají se z něj divné zvuky (oproti jiným).

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Lib
Monday 06 December 2004 - 11:42:04
Host
ja myslim ze je delat umi, ale urcite nesouhlasim s tim, ze jsou nejlepsi. Urcite jsou treba pazouti/mazdy/fiati stejne dobri, neli lepsi
klubo
Monday 06 December 2004 - 11:50:33
Host
no musím s politováním uznat ľe VW umí diesly líp neľ OPEL - u benzínů naopak - to» můj názor
riwal
Monday 06 December 2004 - 11:54:48
Host
Nový Fordi maj obrovský problémy s elektronikou. Máme je ve firmě a furt sou v servisu.
Lib
Monday 06 December 2004 - 12:25:54
Host
klubo: kdokoliv umi lepe diesly nez opel, ty novy oplacky dyzly, co uz jsou k svetu maj od fiatu (JTD)
DavidST
Monday 06 December 2004 - 15:20:39
Host
Budu asi moji VeBe96 1.6 16v prodavat za 150tis cena je slusna....Mam nani vymeneny tlumice ,olej, brzdovy desticky....Aletech 150tis je akorat......

Ale nejhorsi je ze nevim co koupit.....¨
Slysel sem Vectru 2.5benzin....Prede jak kotatko ale nevim co zere...pojistka by me nevadila....

Tak posuzujte dal...Je to super cteni.....
Jeden taxikar rikal ze A6 2.5Tdi super ale ten servis drahej..
Pasat dobry ale prej je lepsi na jezdeni VectraB...

Bude kupovat A6 ale jen 1.9tdi a nechaji precipovat...

Tal uz vubec nevim....Chci neco silnyho a mensi naklady na provoz 8-10litru na 100km bych jeste bral...
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1917 sec,0.1554 z toho dotazů.