• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Spotřeba vs EGR
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Tomas
Monday 15 November 2004 - 12:49:29
Host
Zdar vsichni omegari, mel bych dotaz ohledne EGR, je mozny, ze kdyz jsem zapojil EGR (donedavna jsem ho mel stale odpojeny - stacilo podtlakovou hadickou) tak ze mi to zvedlo spotrebu cca o 1 a vic litru pri normalni jizde? zda se mi to ovcelku dost velky rozdil, ted jsem ho zase odpojil, a zda se mi, ze je spotreba opet mensi. Hodnoty o spotrebe z pocitace nemam, jelikoz mam jen maly display. ale vsechno naznacuje na ten EGR ventil, nevite nekdo jak je to?
Dik za reakce a zkusenosti.

PS: jinac uz jsem s ni najezdil cca 50k, kdyz jsem to honil okresky(cca 130km/h) spotreba do 9,8 a jinac dalnice (130-150) kolem 6,5. Ted s EGR mi to na ty dalnici delalo 8.9 pry pouhych 130. Jaky mate spotreby vy? Jinac vetsinou ani na "normalnich" silnicich nejdu pod 100km/h. ale takle vysokou spotrebu kontra rychlost (mala) jsem snad nemel.
tak nevim nevim
riwal
Monday 15 November 2004 - 14:09:59
Host
Jestli si odpojil podtlak u EGRu, tak nemakal a dignostika musela hlásit chybu a přeąla do stavu nouze, takľe to moc nejelo a ty si na to ąlapal to je ta spotřeba.
klubo
Monday 15 November 2004 - 14:42:54
Host
obráceně riwale! začlo to ľrát aľ po opětovném zapojení EGR....jestli to dobře chápu
riwal
Monday 15 November 2004 - 15:00:57
Host
No jóó, já uľ neumim číst, tak to je jiná - to by mohlo bejt.
Tomas
Monday 15 November 2004 - 15:50:12
Host
presně tak, začlo to ľrát aľ pri opětovném zapojení, taky je mozny, ze kdyz jsem ho zapojil neodpojil sem baterku aby se vyresetovalo nastaveni - proto to mohlo tak zrat, to mne napadlo az ted, mozna to jeste zkusim, ale asi stejne budu jezdit bez nej. akorat se mi zda, ze ma trosku jinaci zvuk
NIO
Monday 15 November 2004 - 20:02:27
Host
je to naprosto tak. EGR je trnem vsech neduhu. I spotreby, protoze tlak ubyva a to co tam egr pousti se tezko spaluje.
klubo
Monday 15 November 2004 - 21:19:32
Host
a uľ má někdo nějaký řeąení jak ho odstavit u diesela? NIO nemáą nějakej zlepąovák???? Plís
Anonymous
Monday 15 November 2004 - 22:17:43
Host
Ja jsem ho odstavil jednoduse, zaslepis bud trubku bud na patici bud u vyfukove trubice nebo na druhem konci te trubky u EGR ventilu, staci jedna strana, je zbytecny zacpavat obe. a za 2. sundal ovlaci trubicku podtlakem (jedina slabonka trubicka)
Tomas
Monday 15 November 2004 - 22:19:21
Host
Ja jsem ho odstavil jednoduse, zaslepis bud trubku bud na patici bud u vyfukove trubice nebo na druhem konci te trubky u EGR ventilu, staci jedna strana, je zbytecny zacpavat obe. a za 2. sundal ovlaci trubicku podtlakem (jedina slabonka trubicka). a jezdim s tim normalne. ted jsem ho zkousel zapojit, jelikoz jsem s nim nikdy nejezdil, a zvedla se mi ta spotreba vic nez o 1litr tak jsem ho zase odpojil a vypadato, ze spotreba je zpatky dole. uvidime...
klubo
Monday 15 November 2004 - 23:08:06
Host
a ty máą diesla?
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1612 sec,0.1255 z toho dotazů.