• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
SIEMENS VDO 500 změna podsvícení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
kalach1
Saturday 19 November 2005 - 21:25:06 Citovat
Host
lidičky, nedělal někdo změnu podsvícení u VDO 500 ? Zajímalo by mne, jaký typ LED ( 12V ? ) bych měl shánět.... Nechával jsem to dělal u VeBe, ale už si nepamatuju, jaké LED jsem kuouval.. ... Díky
Jinak jen pro zajímavost, středový panel, včetně displeje a přístrojovku mám podsvícenou na "ledově bílou", a vypadá to fakt skvěle......Jen to rádio to "kazí" Ještě jednou díky za každou radu
klubo
Saturday 19 November 2005 - 22:04:31 Citovat
Host
kalach1 napsal ...
lidičky, nedělal někdo změnu podsvícení u VDO 500 ? Zajímalo by mne, jaký typ LED ( 12V ? ) bych měl shánět.... Nechával jsem to dělal u VeBe, ale už si nepamatuju, jaké LED jsem kuouval.. ... Díky
Jinak jen pro zajímavost, středový panel, včetně displeje a přístrojovku mám podsvícenou na "ledově bílou", a vypadá to fakt skvěle......Jen to rádio to "kazí" Ještě jednou díky za každou radu



jsou tam SMD led takže se asi moc nechytáš, jejich rozměr je asi 1*2mm a jsou pájeny přímo na desce
kalach1
Saturday 19 November 2005 - 22:18:36 Citovat
Host
u VeBe jsem to dělal, vyšlo to v pohodě, je pravda, že jsem tam měl car 400, ale LEDky byly stejné, chtělo to spoustu trpělivosti a bylo to v pohodě, jen už nevím jaké jsem tam pájel, v Praze je na ně super prodejna, v Karlíně, jen fakt nevím, na jaké napětí jsem je kupoval....
klubo
Sunday 20 November 2005 - 21:59:53 Citovat
Host
no ale cdr500 je vevnitř uplně jiný.....to si doufám pochopil
kalach1
Sunday 20 November 2005 - 22:03:42 Citovat
Host
jasně že jo, jinak bych si tam nechal kazety a neměnil za cd....Ale jestli by to měl být velký problém, trak se na to raději vyfláknu, jen jsem chtěl radu, zda to někdo nedělal....
Jirka
Wednesday 23 November 2005 - 18:58:01 Citovat
Host
Čau lidi nechci zakládat nové vlákno tak se chci jen zeptat jestli mi bude v Astře g fungovat tohle radio mám možnost ho koupit ale je z Omegy.Dík
Jakub
Wednesday 23 November 2005 - 19:08:12 Citovat
Host
Nejdřív ti nebude svítit display, tak budeš muset přepnout řádkování displaye. Nedávno jsem koupil toto rádio a ono bylo zrovna nakódované pro Astru a dával jsem to do Omegy. Takže se musí zapnout zapalování, vypnout rádio a potom zmáčknout 1+3 a k tomu držet myslim zapnutí rádia a displej se přepne
Vlada
Wednesday 23 November 2005 - 19:48:14 Citovat
Host
Ahoj vsichni,mam dotaz-mam car 400 a sviti mi jen slabe.Vim ze ma svitit vic.Jine car 400 sviti daleko lepe.Fakt nevim proc.Dik za kazdou radu!!!
prtka
Thursday 24 November 2005 - 09:10:13 Citovat
Host
Ještě k tomu podsvícení...včera jsem to dělal na CDR 500...ja tam 25 SMD led diod a dvě 5 mm co osvícejí CD...mění se jich 24 + ty dvě 5 mm a ta jedna červená co bliká při vytohnutí tatranky se nechává.Dávají se tam diody o velikosti 3,2x1,6 mm ...označení myslím 1206.Na tatrance to ještě jde....ale ty tišťáky okolo čudlů vysí na těch plochých kapelech a no tom něco pájet ...no prostě nervy v pr*deli
prtka
Wednesday 30 November 2005 - 10:21:55 Citovat
Host
Pánové ještě bych prosil o radu...nemám CDR 500 dlouho a opět si libuji v ovládání tohoto origo rádia před těmi německými mnoho čudlíkovými šmejdy (mám rád pohodlí) jsem bordelář a kolikrát nechám CD na stole,pak to vezme maléj do ruky a víte jak to dopadne..takže jsou mírně poškrábané...když ho dám do rádia píše mi to CD ERROR...ten německé šmejd mi to před tím bral...jsou tyto rádia choulostivější nebo už mám slabší optiku...pokod to je optikou dá se tomu nějak pomoci
Ještě jsem chtěl dodat ,že mám Delco CDR 500

<span class='smallblacktext'>[ Upraveno St lis 30 2005, 10:34 ]</span>

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1985 sec,0.1551 z toho dotazů.