• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
radio+mf. volant
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tom
Thursday 10 November 2005 - 09:31:58 Citovat
Host
Zdravim vsechny.Koupil jsem Astru G z D. mam vni zablokovane radio CDR 400 kazetove a chel bych koupit noue na CD+Mp3 aby slo ovladat na volantu ,da se takove radio sehnat???
Henry
Thursday 10 November 2005 - 11:39:08 Citovat
Host
Pri kupe som mal v Zafire CAR400. To je kazetak, co mi vadilo, tak som si zohnal VDO CD783MP3. Je to celkom gut radio, ale mal som problemy s instalaciou. Originalna klietka v sachte na radio predpoklada povysunuty antenny konektor, co 783 nema. To znamena, ze po vsunuti do panelu/klietky chyba asi 1cm k tomu aby mala antena dokonaly kontakt. Riesil som vybratim antenneho konektora z klietky a pripojenim priamo na radio (trochu vadi kratky antenny kabel). Takze ciastocne vyriesene.
Dalsi problem je v ovladani z volantu. VDO predava interface AC 7804, ktory sluzi na prepojenie EDI (multifunkcneho displeja OPEL) s radiom a zaroven z neho trcia kabliky na pripojenie ovladania z volantu. Lenze nikto mi nevie povedat, na ktore piny konektora z auta do radia to picnut.
Samozrejme, interface sa pripaja medzi konektor z auta a konektor na radiu - je potrebne vytiahnut aj ten z klietky. Da sa samozrejme vsetko prerobit inac, ale je to v sachte na radio hrozne zle pristupne.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Čt lis 10 2005, 11:41 ]</span>
Palic - N
Thursday 10 November 2005 - 12:17:15 Citovat
Host
Henry pokud mas u toho modulu schema zapojeni tak neni problem ti pak napsat jak to pripojit....... posli mi ho kdyz tak na meil palic_mail(zavinac)centrum.cz a ja bych ti poslal co kam napojit..........

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2024 sec,0.1568 z toho dotazů.