• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
plechové disky Omega
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
jirka
Wednesday 19 October 2005 - 21:13:10 Citovat
Host
Máte někdo ponětí jestli budou pasovat 14" z OA na OB která má 15". Zbyly mi ze starý Omegy i se zimákama a tak tak přemýšlím že bych je dojezdil než koupím 15".Mám je na chalupě a tak se mi tam nechce jet na blint.
Případně nemáte někdo za rozumnej peníz 4 plecháčky 15" na OB
Vranoch
Wednesday 19 October 2005 - 23:11:57 Citovat
Host
Taky jsem prendaval disky z OA na OC. Teda byly to 15-ky, ale vsechny rozmery vcetne odsazeni a roztece der sedely, tak myslim, ze budou sedet i ty 14-ky.
qpc
Wednesday 19 October 2005 - 23:19:58 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
pokud se vejdou přes brzdové třmeny,mohlo by to pasovat..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Jirka
Thursday 20 October 2005 - 15:23:54 Citovat
Host
qpc napsal ...
pokud se vejdou přes brzdové třmeny,mohlo by to pasovat..

No to je právě to čeho se bojím .Díry jsou určitě stejný,ale co kotouče a brzdiče?
K-P
Thursday 20 October 2005 - 16:21:15 Citovat
Host
Čistě teoreticky jakej rozměr tam chceš v tý 14 dát?
Anonymní
Thursday 20 October 2005 - 17:18:44 Citovat
Host
K-P napsal ...
Čistě teoreticky jakej rozměr tam chceš v tý 14 dát?

Kolik palců má ten disk nevím ,ale gumy tam jsou 185/70/14
vrgada
Thursday 20 October 2005 - 18:49:49 Citovat
Host
no, mne zbyly prakticky funglovky zimaky na 14 kach diskach a musel jsem je dat pryc auto mi na beckove drhlo spodkem o chodnik pri najizdeni do predzahradky, bylo to proste prilis nizko
tarole
Saturday 22 October 2005 - 17:57:39 Citovat
Host
mám 4ks 15" plecháče na zimu a 4ks liťáky taky 15" na léto, letní jsou osazené GoodDYEARama ještě cca 25% vzorku, letos jsem měl dobrou nabídku na 2 sady liťáků vč. gum /16"/, tak bych ty staré disky prodal jen bych chtěl vědět co si představuješ pod rozumnou cenou, rád bych prodal všechny naráz, aby se mi to vgaráži neválelo, pochopitelně udělám lepší cenu kdyby jsi si to vzal naráz všechno, můžu ti poslat foto
Jirka OB 2,5TD
Saturday 22 October 2005 - 20:18:06 Citovat
Host
tarole napsal ...
mám 4ks 15" plecháče na zimu a 4ks liťáky taky 15" na léto, letní jsou osazené GoodDYEARama ještě cca 25% vzorku, letos jsem měl dobrou nabídku na 2 sady liťáků vč. gum /16"/, tak bych ty staré disky prodal jen bych chtěl vědět co si představuješ pod rozumnou cenou, rád bych prodal všechny naráz, aby se mi to vgaráži neválelo, pochopitelně udělám lepší cenu kdyby jsi si to vzal naráz všechno, můžu ti poslat foto

No potřebuju jenom plecháče bez gum a dobrá cena je závislá na tom kam bych si pro ně musel jet.Jsem z Ústí n.L a jestli jsi z Ostravy tak by museli být skoro zadarmo.Běžná cena v inzerci je do 2000,- ale je to většinou daleko.Takže opravdu záleží odkud jsi.
Jirka OB 2,5TD
Saturday 22 October 2005 - 20:20:26 Citovat
Host
Takže jsem se vydal na chalupu jak to tak bývá ty 14" tam nejdou protože OB má větší brzdiče.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2310 sec,0.1787 z toho dotazů.