• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Omega Caravan 2.5TD - poraďte prosím
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
MilanCZ(BMW)
Wednesday 12 October 2005 - 19:23:54 Citovat
Host
Ahoj všichni, jsem tu poprvé a chci koupit Omegu 2.5 td, r.v.95, 145tis.najeto, za 105,-tis. Kč.
Rád bych věděl, jestli tenhle rok má počítač, protože mi tvrdily v bazaru, že je to bez - taky se mi v autě nic nerozsvítilo...mám pocit, že je to schválně, že bude čerpadlo na odchodu a moc to žere - jinak motor běží super (mám ten samý v BMW).
U stejných typů motoru ale i starších Omeg jsem počítač viděl v každé. Poraďte prosím na co si mám dát bacha, nerad bych vyhodil prachy do luftu-jinak Omegu chci kvůli kufru a motoru.
Co znamená označení A,B ... díky za každou informaci!! _rendek
Jirka
Wednesday 12 October 2005 - 19:37:56 Citovat
Host
A = sterej typ B novější typ / Krom toho možná někdo bude oponovat,ale počítej se mnou: rok výroby 95 to je 10 let. Říkáš že má 145.000 Km to je průměr 14.500 Km za rok. Tolik najede za rok můj děda se škodulí kterej jezdí jenom po městě.U takového auta najedeš tyhle kilometry trochu dřív než za 10 let.
Anonymní
Wednesday 12 October 2005 - 19:46:17 Citovat
Host
To: Jirka
Díky za odpověď, jen pro upžesnění, je to po nějakém straším pánovi a auto jsem prohlížel, na tenhle rok jsem Omegu ještě v lepším stavu neviděl, spíš naopak... ale i kdyby ty km nesouhlasily, tyhle motory jsou fakt super, na BMW mám najeto 280000 a běží mi úplně stejně(bez oprav)
Jirka
Wednesday 12 October 2005 - 20:08:50 Citovat
Host
Já to auto mám s 200.000 a tak vím že ten motor,když se o něj staráš, najede dost km.To že nesvítí nic je známka toho že se v tom někdo hrabal.To auto může být samozřejmě v dobrém stavu,to ti nevymlouvám akorát ten motor je choulostivej na určitý typy řidičů.Je to super auto a sjízdníma vlastnostma 2,5Td jsem celkem spokojen,o proti BMW je asi trochu línější,je tam míň kobyl.
Anonymní
Wednesday 12 October 2005 - 23:05:57 Citovat
Host
To: Jirka
Bohužel nemáš pravdu, tenhle motor v Omeze má 96kW(131k) a v BMW má 85kW(115k), ale to jsou TD, TDS má 105kW(143k).
Jirka
Wednesday 12 October 2005 - 23:28:29 Citovat
Host
No a zase jsem o něco chytřejší,díky.
Anonymní
Thursday 13 October 2005 - 19:02:11 Citovat
Host
bruno
Tuesday 18 October 2005 - 20:34:45 Citovat
Host
ten motor je ten samej jako tds v bavoráku akorát je přiškrcenej na 130k ale když do toho nahraješ software z BMW výkon tomu "vrátíš".jinak omegy se dělaly v různých výbavách-některý byly bez pal.PC takže na roku výroby nezáleží.na palubovce ti nesvítí ani kontrolky?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2036 sec,0.1535 z toho dotazů.