• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
životnost motoru
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
PN
Tuesday 04 October 2005 - 21:56:29 Citovat
Host
Tak ja zacinal na Slovakach v Dubnici, na Orlikovi a Vose mam prolitnuty Slovensko. Tady na Morave uz litam pouze Z142 a obcas dvousedadloveho Groba - Twin Astir - aby neprosli papiry. Ostatni typy si nedelam, protoze i s jednim typem a naletem 10-15hod/rok to neni nic moc. Kdyz sahas misto na rucni pumpu na hasicak, tak je zle (pamatujes jak to je u Z142?) Sice litam hlavne motorarinu, ale plachtarina se mi zamlouva vic.
Petr
Arnie
Tuesday 04 October 2005 - 22:16:42 Citovat
Host
Uz si to moc nevybavuju ... 142 sem lital jenom minimalne kvuli cene. DU bych uz nezvlad asi ani na L 13. Je fakt ze kdyz se lita malo, tak je to v krizovy situaci blby... Kazdopadne je to dobra zkusenost a sem rad tomu, ze sem se pri litani naucil venovat pozornost spouste veci najednou a nepanikarit v krizove situaci. Doufam ze se casem zase k litani dostanu, ale nevim ...
PN
Wednesday 05 October 2005 - 09:56:51 Citovat
Host
Ja to tady asi utnu - je to trochu od tematu vlakna. Pokecame na nejakem srazu. Bohuzel mi to ted nevychazi. Tak se mej.
Petr

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2314 sec,0.1886 z toho dotazů.