• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prasknuty vyfukovy zberac(Abgasskrümmer)
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Palo
Tuesday 20 September 2005 - 13:33:04 Citovat
Host
Tak moja omega ma zase nieco nove. Vyfukovy zberac alebo ako sa to vola ( to koleno co je pripevnene k bloku motoru) je trosku prasknute, malo by sa to vraj vymenit. Nejaky pouzity diel som uz na srotovisku videl, ale neviem co s tesneniami ktore su medzi blokom motora a tymto zberacom a vyfukom. Budu sa dat pouzit existujuce (motor ma 100Tkm) ? Neznicia sa pri demontazi? Robili ste uz niekto vymenu toho zberaca? DIky. Prajem pekny den.
riwal
Tuesday 20 September 2005 - 13:46:30 Citovat
Host
Předpokládám že máš motor X20XEV a máš prasklý parohy - to je klasika. Ty litinový parohy se dají svařit - chce to speciální postup, Yper to tu popisoval - hledej v poradně. Jinak Těsnění pod nima musíš dát nový, stojí okolo 800,- a vyměň taky všechny svorníky (šrouby k hlavě).
Václav GT
Tuesday 20 September 2005 - 14:00:36 Citovat
Host
Když dnes dám vyhledávání podle slov, napíše mi to : "Pro přístup k této stránce musíte být přihlášeni" . Co to znamená? Že nečlenové nemají přístup? Anebo to jenom nechodí?
Palo
Wednesday 21 September 2005 - 12:53:05 Citovat
Host
To:Riwal Ano, motor je X20XEV, zaregistrujem sa a pozriem si ten postup. Ked mam teda vymenit tesnenia aj tie sorby tak sa asi mozem vykaslat na "parohy" zo srotoviska a mozem kupit rovno celu montaznu sadu

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1950 sec,0.1548 z toho dotazů.