• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
brzdy - desticky
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
rumcajs
Sunday 11 September 2005 - 23:14:52 Citovat
Host
ahoj, mam problem s destickami na levem zadnim kole. celkem hlasite byly desticky slyset pri jakekoli nerovnosti - jako kdyby dasticka mela vuli v uchyceni a dochazelo ke koptaktu s okolim (kov na kov), takze bylo slyset stale "cinkani". sundal sem kolo a vymenil desticky za nove. po par kilometrech je tam ten zvuk znovu? nemate s tim zkusenost? Mozna by to mohlo byt v prasatku, ktere se prilis vraci a desticky maji pak vuli? na funkci to nastesti vliv nema
Martinz
Monday 19 September 2005 - 19:41:58 Citovat
Host
Zafira Y20DTH; nejsi v tom sám, mám stejný problém, ale slyším to pouze když otevřu okno, jakmile vjedu na nějakou nerovnost něco mi vlevo vzadu vespod kovově zachrastí a nevím co. Neřeším a jezdím, okno neotvírám - klima.
Anonymní
Monday 19 September 2005 - 23:23:22 Citovat
Host
taky to resim zavrenym okynkem a klimou, ale byl bych spokojenejsi kdybych moch obcas vyvetrat pres okno, takle mi ten zvuk vzdycky vytoci...
Anonymní
Monday 19 September 2005 - 23:23:24 Citovat
Host
taky to resim zavrenym okynkem a klimou, ale byl bych spokojenejsi kdybych moch obcas vyvetrat pres okno, takle mi ten zvuk vzdycky vytoci...
Martinz
Wednesday 21 September 2005 - 22:14:22 Citovat
Host
dneska jsem si lehnul pod auto a mám pocit, že ten kovovej zvonivej zvuk je od háčku, kterým je přichycena brzdová trubička
Anonymní
Wednesday 21 September 2005 - 22:17:54 Citovat
Host
a podarilo se ti to odstranit? davam si dalsi pokus na sobotu:-)
Martinz
Saturday 01 October 2005 - 21:10:28 Citovat
Host
zatím jsem to z časových důvodů, a taky proto, že na to zapomínám, neřešil.
lamebuster
Saturday 01 October 2005 - 21:45:54 Citovat
Host
panove a myslite ze to je od brzd ja mam taky ten kovovy zvuk ale od jine veci,nad vyfukem je plech na ochranu sani tepla od vyfuku jukne te se tam poradne hnuji ty srobky co to drzi aspon si to myslim
Vašek
Sunday 02 October 2005 - 12:54:05 Citovat
Host
Mě to takhle cinká taky hlavně když přejíždím nějaké nerovnosti, ale na pravém kole. A když sešlápnu lehce brzdu tak to nedělá. Jenom když jedu pomalu (do 50kn/h) a přibrzdím, tak v tom tak lehce lupne - jako když zatáhnu ručku. Je to brzdou a nebo to dělaj ty 2 silentbloky?? Ale když je zkusím pajcrem, tak tam vůle není. Jsem z toho jelen, radši nechávám zavřený okno a pak není nic slyšet (mám dobrý radio).
rumcajs
Thursday 01 December 2005 - 23:20:30 Citovat
Host
je to az komicke, ale musim se podelit o to v cem byl problem. cele leto jsem jezdil se zatazenym okynkem jelikoz drobne cinkani z leveho zadniho kola me dovadelo k silenstvi. dokonce sem koupil nove desticky a vymenil je (a to jsme u toho vyrabeli specialni klic na zatazeni valecku brzdy - trakze prace na pul dne). minuly tyden sem byl na prohlidce v servisu a tam jsem si sam vsimnul, ze od vyfuku se odlomil posledni drzak, ktery zustal uchycen pouze na gume a vesele se pohupoval s obcasnym zazvonenim o vyfuk...zdar

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1934 sec,0.1496 z toho dotazů.