• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dodatecna montaz nezav. topeni
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
henrich
Wednesday 07 September 2005 - 15:04:41 Citovat
Host
Ahojte, uz sa niekto z Vas stretol s montazou nezavisleho kurenia?
Kolega to ma v aute, v zime si nastavi na 6h rano a o cca 15 minut ma vyhriate auto a odmrazene skla.
Laka ma to, ved chodim pravidelne do prace, v zime je rano otrava skrabkat namrazu a utierat okna. Zohrieva to cely okruh chladenia, motor je spokojnejsi po starte...

Mam v plane dat si to dovliect z vrakaca, alebo z Polska, len sa bojim montaze a neviem co vsetko v takej sade pre uspesnu montaz musi byt.
riwal
Wednesday 07 September 2005 - 15:13:06 Citovat
Host
No tak tohle bych koupil nový se zárukou a nechal namontovat taky se zárukou, protožre bys moh mít taky ráno auto ne vyhřátý, ale opečený.
Yper
Wednesday 07 September 2005 - 15:25:21 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
jj, souhlas! Napadl mne stejný výraz!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
henrich
Wednesday 07 September 2005 - 18:00:00 Citovat
Host
No chlapi, vy ale viete odradit
Origo to musi byt nehorazne drahe.
Myslel som, ze je to bezpecne zariadenie, ked je na naftu.
riwal
Thursday 08 September 2005 - 06:59:31 Citovat
Host
Když myslíš, rozhodně pokud tam dáš něco neověřenýho ojetýho a ještě to tam nabastlíš sám, tak se potom nediv - s bufáčema neni sranda i když de o naftu, aspoň to vyhoří kvalitnějc, nafta hoří pomalejc
Anonymní
Thursday 08 September 2005 - 07:43:53 Citovat
Host
taky už jsem se po tom koukal, mám VB X20DTL s přihřívačem, jde to rozšířit na nezavislé topení -vyšlo by to na cca 12 500,- bez daně (s automatikou i víc), kompletní nezavislé topení by ale stálo asi 27 000,- bez daně
Odkaz
Tomash
henrich
Thursday 08 September 2005 - 18:13:49 Citovat
Host
Neoverne je tak kazde auto z druhej ruky, ktore ma origo povodny bufik. A montazna firma to mozno viac odflakne ako ked si ja dam pozor, vid problemy s autoriz. servismi. Jedine + je ta zaruka.

Nevideli ste ejake stranky, kde popisuju montaz bufika do aut?
A aku znacku montuje Opel?
riwal
Friday 09 September 2005 - 07:01:12 Citovat
Host
To možná odflákne, ale když si to namontuješ sám, tak Ti potom nikdo nic nedá. Dělej jak myslíš.
koťas
Friday 14 April 2006 - 17:20:13 Citovat
Host
nezávislé topení je bomba.Koupil jsem Zafiru a už ho měla namontovaný.A je na DO.Takže doma zmáčknu tlačítko a když přijdu do auta tak je vytopený,motor naví co je to studený start.DO má dosah 1500metrů.Kdo o tom uvažuje ať neváhá!!!!!!! _; _; _; _;
JOB
Friday 14 April 2006 - 20:10:51 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Problém je v tom že je to prostě topení a jako každý kamna se jednou propálí což nepoznáš.Každopádně na bufíky pozor hlavně na podzim když jsou delší dobu nepoužívaný.Já měl to štěstí že jsem byl u auta když chytil plamenem.Bylo to v kamionu a důvod byl prostý,přes léto se tam usadily vosy a udělali si tam hnízdo který si moc nerozumnělo s výfukem bufíku.Mě by se taky moc líbyl ale na novej nemám a u staršího bych se fakt bál.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1473 sec,0.1084 z toho dotazů.