• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kable do dveri
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
henrich
Tuesday 06 September 2005 - 20:50:51 Citovat
Host
Dnes som riesil prelomene, alebo inak poskodene kable v prechodkach v lavych zadnych a piatych dverach.
To bol humus opravovat, napr. hrube silove vedenie na ohrievanie zadneho skla bolo oddelene, ine vedenia nacatu izolaciu, obidva kabliky k repro boli tiez rozlomene... To je bud nafigu Opel patent na kable, alebo mam len ja ten problem?
V aute predtym (Mazda), som sa s tym nestretol.
klubo
Tuesday 06 September 2005 - 21:07:14 Citovat
Host
to je divný, co máš za rok?
henrich
Wednesday 07 September 2005 - 09:25:52 Citovat
Host
je to r.v.2000
Jednoducho sa tie kable vylamali v ohybe. A najhorsie je, ze pri tom hrozi skrat, aj ked je hadam vsetko za poistkami. Niektore vodice boli trochu opalene.
Suma sumarum, nasiel som 3 vodice uplne prelomene a dalsie 3 mali prelomenu izolaciu. A to som este nepozrel troje dveri.
Kvalita kablov je biedna, mozno je to seriova vada.
klubo
Wednesday 07 September 2005 - 11:07:33 Citovat
Host
no to se v tom spíš někdo hrabal protože todle snad neni ani možný
rtt
Wednesday 07 September 2005 - 12:54:55 Citovat
Host
Já měl u AstryG Caravan u ZL dveří přelámaných 5 drátů z 11 ti (r.v.2000)Jednotlivé dráty jsou dost tuhé na to že se musí pohybovat, to se Oplům moc nepovedlo.Oprava byla dost pracná-ztrvalo mě to asi 2hod,ještě že existují smršťovací izol.trubičky.
henrich
Wednesday 07 September 2005 - 14:55:51 Citovat
Host
Naozaj nikto sa v tom nehrabal, je to tak ako pise RTT, kabliky sa casom unavili. Ak podobne kable ovela starsie ako z r. 2000 doteraz drzia, tak sme nafasovali Oplov nepodarok.
didimb
Monday 04 May 2009 - 16:32:04 Citovat
Host
Ako ste rozpojili konektor PZ dveri?
Anonymní
Tuesday 11 August 2009 - 15:22:11 Citovat
Host
tie kable su podla mna nepodarene, ja som to prednedavnom opravoval na oboch zadny dverach v ohyboch boli na kazdej strane polamane asi 4 kable no hruza, ale vsetko uz zpredu funguje, ale zo zadu to nejde otvarat v co je este problem?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1709 sec,0.1305 z toho dotazů.