• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
piskani na vebe1.6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
lepros
Tuesday 10 August 2004 - 11:00:30
Host
asi 3 dny uz se mi vzdy po nastartovani ozyva z motoru takovy slaby piskani. Jakoby to slo nekde od klinaku. Po cca 1 km jizdy piskani prestane a ozyva se slaby zvuk jakoby nekde neco drelo (neni to zvuk kov na kov). Jakoby byly suchy loziska remenice. To se nekde maze? Nesetkal se s tim nekdo?
riwal
Tuesday 10 August 2004 - 11:08:04
Host
Tak, buď Ti pohvizduje klíňák - stačí natřít mýdlem, pokud je volný - napnout. Myslím si, ľe je to fén - po nastartování studeného motoru pomáhá sání přifukování vzduchu. Najdeą ho v pravo u blatníku kdyľ stojíą před otevřenou haubnou - je to černá kruhová věc vysoká několik cm a je umístěn svisle na kraji podběhu nahoře. Po ohřátí motoru se vypíná.
Lib
Tuesday 10 August 2004 - 13:21:37
Host
to by chtelo mit zaply furt, takovy maly turbo Ale dyz vono to s tim zere jak prokoply vrata. Ja bych jeste pripojil tip - loziska altasu ... to me delalo bordel na astre, za studena to pohvizdovalo jak turbo, zvlaste v zime, vymenilo se to a byl klid
[ Edited Tue Aug 10 2004, 01:24PM ]
Mira
Tuesday 14 September 2004 - 11:35:06
Host
Riwale, a víą jestli se dá ten fén odhlučnit? Dost mi při studenym motoru hučí, nevim jestli je to normální, jestli třeba nestačí promazat loľiska.

dík za radu
riwal
Tuesday 14 September 2004 - 12:15:24
Host
Jo to nevim, přijeď do Mejta a kuknem na to
Mira
Wednesday 15 September 2004 - 11:30:23
Host
Nojo, ale v Mejtu je to jen pro členy. Navíc si myslim, ľe asi nebudu sám, komu fén ve VeBe hučí. Nevim, jestli má cenu se v tom vůbec vrtat.
Dik za Radu
M
riwal
Wednesday 15 September 2004 - 12:29:21
Host
Slyąet je vľdycky, protoľe má velký točky, taky ho slyąim. Já myslim, ľe kdyľ si hned pustíą rádio jako já, tak to bude v pohodě.
LarryE
Tuesday 21 September 2004 - 15:10:51
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
klíňák nebo moc utaľený rozvoďák a třeba to neztíhá napínací nebo jiná kladka.

LarryE
Chibama se človjek učý
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1894 sec,0.1402 z toho dotazů.