• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
čirá zadní světla
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
happy
Wednesday 31 August 2005 - 18:21:59 Citovat
Host
Soudrzi ve zbrani, na internetu jsem viděl hodně druhů čiré zadní optiky na Vekiny, ale všechno je tak nějak křiklavé a všelijaké, nic neodpovídá charakteru vozu. Ty, co tam jsou, ty kouřové matné - ti, co mají r.v.99 a někteří se staršími vi, jak vypadají; tak jsou sice hezké, ale přední optice neodpovídají a ty hrůzy, co se prodávají na netu bych tam nedal ani za zlaté prase. Ale co říkáte na tyhle?:
Jsou přesně to samé, ale prostě čiré a musí na tom vypadat fakt dobře:

Odkaz

ale u nás jsem je nikde nenašel... co vy? Neviděli jste je někde na našem webu, z Německa mi je nepošlou, Pár by vyšel cca na 1800, ale prostě mi je sem nepošlou.

Kukněte, jak to na tom vypadá:

Odkaz

pro š'touraly je to fotomontáž, ale ta světla se takhle prodávají.

není to k sežrání?
riwal
Thursday 01 September 2005 - 06:53:52 Citovat
Host
No fak nevypadaj zle, taky jsem příznivcem střízlivější a decentnější optiky nez ta strašná bižuterie - vypadá to pak jako střelnice.
No bohužel na Caravany jsem ještě nic nenašel, na ty opravdu všichni výrobci se*ou a přitom je jich dost - nechápu to.
Jirka
Thursday 01 September 2005 - 16:05:13 Citovat
Host
Jeden dotaz trošku stranou - na Caravanu mi svítí jenom jedno (levé) zadní světlo do mlhy. Je to uspořádáním plošňáku na vnitřní desce světla. Dá se tu koupit něco jiného, nebo je tak všude? Mějte se...
Anonymní
Thursday 01 September 2005 - 16:17:57 Citovat
Host
tyhle svetla ti klidne privezu za 3500 jsou tvoje... sice ta cena je trosicku vyssi ale je to na tobe. ja je levneji nekoupim mam je taky na vectre! napis na 52825206 nebo Email
qpc1
Thursday 01 September 2005 - 18:16:35 Citovat
Host
j.bam: cenu beru,na rocnik 99,je na tebe spojeni?
qpc1
Thursday 01 September 2005 - 18:18:23 Citovat
Host
jinak mzslim,ze na sve 98 jsem mel take dost hezke,a do minuleho mesice jedine v cz,ale co...
Anonymní
Thursday 01 September 2005 - 18:52:13 Citovat
Host
qpc1 volej na 604863079 pro ty svetla... dokazu jeste sehnat kombinaci s bilou barvou tam uvnitr... ale zalezi jak na ktery auto.... ty svetla jsou jedine na vectru s tim novym kufrem!

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1490 sec,0.1158 z toho dotazů.