• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Stěrač na VeBe sedan?
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lib
Wednesday 24 August 2005 - 12:33:21 Citovat
Host
souhlasim s larrym, na oktavce to vypada fakt dost podivne. Btw oktavka je tusim liftback (tj sedanovita zad, ale hatchbackovity chovani)
Tis
Friday 26 August 2005 - 15:19:13 Citovat
Host
Cau tak nad tím dumám, a premejslim, ne ze by se mě to nelíbilo bo mám sedan ale víte co tam je okno s těsněním dolů, kde přechází do víka kufru a to je přec věc důležitá bo víko se na sedanu otvírá bez zadního skla že? takže žádná octávka, žádná fábka to sou sračky hatchbacky (lift-pro dumače) máme smůlu tam není místo. leda že bysme zavařili kufr. a prostě tam pod sklem není píď místa pro díru do kufru a pro místo výstupu stěrače z kastle. jinak BMW to mělo řešený suprově, žádný další páčky, žádný výměny, v palubce, tam kde my máme čtyry blinkry, klimu, alarm atd. byl spínač zadního stěrače, sepnuto - intervaly a hotovo, ostřikovač, který bychom asi neřešili protože fakt nevím jak bych táhnul hadičku a kam bych dal nádržku fungoval spojitě s předkem-myslim.
Jumper.p
Friday 26 August 2005 - 16:02:31 Citovat
Host
Já se pokusím sehnat fotku,ale asi by to bylo víc starostí než radosti. _s103
PN
Friday 26 August 2005 - 23:59:23 Citovat
Host
Zdravim vsechny: Mam asi tyden VC-GTS z Francie a zatim co jsem zjistil, je to udelano nasledovne :
- packa nahoru zapina cyklovac. Pres aretaci nahoru rychle stirani, znova pres aretaci nahoru nejrychlejsi stirani
- packa dolu setre jednou
- packa od sebe ostrik a setreni predku a setreni zadku
- packa k sobe zapnuti zadniho sterace, dalsi tuknuti k sobe jeho vypnuti
Kdyz jsou zapnuty sterace a zaradim zpatecku dojde k setreni zadniho skla i bez zapnuteho zadniho sterace. Pokud je zadni sterac zapnut, pri zarazeni zpatecky se restartuje cyklovac a okamzite setre a zacina cyklovat
Bohuzel mam manual zabozroutsky a tomuto jazyku nevladnu, takze jsou to tvrde experimenty. Jinak vzhledove to vubec nerusi - proste tam ten sterac patri - ale to je hatchback.
Mejte se Petr

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1340 sec,0.1062 z toho dotazů.