• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Péče o lak a škrábance
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Andreyi
Thursday 25 August 2005 - 18:04:11 Citovat
Host
Tmavě modrá metalíza..... u omegy... je tam několik malejch škrábanců... a několik majejch teček... čím to zlikvidovat? Nechci se po výjezdu z myčky vyděsit k smrti.....
Anonymní
Saturday 27 August 2005 - 05:00:00 Citovat
Host
ja to delam dvojici tuzek modra/bezbarva, kterou asi za 2kila prodava opel. Nejlepsi je tam prijet oni kouknou na kod barvy karoserie apokud ji nemaji tak to objednaji. Poznat to je, nejsem dost sikovnej, ale barva je 100 procentne stejna, spis to nemam do roviny (kapky trochu vycnivaji). Nepatrne ryhy jsem proto zkousel pretahnout barvou, ci setrit zbytekredidlem, asi to chce videt nejakyho lakyrnika. Myslim si, ze je to schvalne, aby to zaplnovalo i ty dolicky od kamenu. Velmi rychle to schne
Anonymní
Saturday 27 August 2005 - 07:36:42 Citovat
Host
TECTANE má sice zajímavej sortiment, ale vzhledem k tomu že jsem dělal 5let u výrobce(Den Braven) tak vím co v tom je. Upozorńuji dát si pozor například na Cockpit sprej ... pokud ho hned nerozleštíte tak zanechá neodstranitelné fleky mna palubce .... na druhou stranuje suprovej čistič motorů a odstraňovač mušek ... ty jsou bez chyby ... ne všechno co výrobce uvádí na trh doopravdy vyrábí ... no a pak je to jednoduchý ... co si zaplatí, to mu tam naplněj .... BOHUŽEl pr okoncového zákazníka
klubo
Saturday 27 August 2005 - 08:58:04 Citovat
Host
a kterej kokpit sprej? já jich tudle v obi viděl asi 5 a všechny se menujou cocpit sprej a každej od jinýho výrobce
Anonymní
Saturday 03 September 2005 - 08:09:03 Citovat
Host
Cockpit od TECTANE
Anonymní
Tuesday 27 September 2005 - 10:25:06 Citovat
Host
Na kokpit jsou docela dobrý ubrousky od Armoralu

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1580 sec,0.1272 z toho dotazů.