• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VECTRA C
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
michaln
Tuesday 02 August 2005 - 11:27:40 Citovat
Host
Ahoj, mam teprve dva roky Vectru C, najeto jen 60 tisic km a docela mne prekvapilo, ze na kapote mam uz pomerne dost malych oderek od odletajicich kaminku. Docela mne to stve a tak se chci zeptat, jak jste na tom vy? U zadneho jineho auta jsem takovejch oderek nemel... To ma Vectra tak spatnej lak nebo je ta kapota konstrukcne spatne navrzena, ze je na to tak nachylna?

Dale mne prekvapuje, ze se zacinaji loupat na volantu takove ty dve desticky, na nichz jsou tlacitka pro ovladani radia...
Arnie
Tuesday 02 August 2005 - 11:43:00 Citovat
Host
Jo, lak uz taky nemam v nejlepsi kondici a to mam auto taky jen 2 roky. Nastesti to neni moc videt na prvni pohled (mam stribrnou met. - hodne se leskne).
Anonymní
Tuesday 02 August 2005 - 12:14:34 Citovat
Host
Mozna je to taky tim, ze ta kapota je hlinikova a tak mozna min vydrzi...
MZ
Tuesday 02 August 2005 - 12:42:33 Citovat
Host
No ja mam sice jeste starou beckovou, ale presne vim o cem mluvis. Moje kapota a predni naraznik vypadaji hrozne...je to od tech kaminku opryskane jaxvina (je to jako struhadlo)
Lib
Tuesday 02 August 2005 - 13:47:33 Citovat
Host
to je uplne normalni. Zalezi kde casto jezdis (v zime to dostava docela zahul stejne jako na takovych tech okrskach co maj sterk na krajnici). Lak na tom bude mit taky podil, takovy vrstvy se tam moc nedavaj. Je treba to voskovat kvalitnim voskem, muze to zmirnit nasledky (ale vetsina na to nema cas nebo naladu) Taky na tmavym laku to jde videt o dost vic jak na svetlym (neb to obvykle odloupne barvu a odkryje svetlej zaklad)
K_P
Tuesday 02 August 2005 - 20:21:58 Citovat
Host
Můžu potvrdit Libovo slova, ta černá mě fakt už začíná vytáčet, je to hodně vidět. Příště už radši stříbrnou metalízu.
klubo
Tuesday 02 August 2005 - 21:04:17 Citovat
Host
no já mam taky černou, kapota nebyla ještě lakovaná (7 let) a mam tam tak 15 ďubek který sem úspěšně zalakoval tužkou od opla...a to při minimálně 150tis. km víc mě sere že mam oďupkovaný skla (vlastně plasty) na xenonech ty asi těžko nalakuju
[ Upraveno Út srp 02 2005, 09:05 ]
Anonymní
Saturday 06 August 2005 - 17:48:02 Citovat
Host
Koupil jsem Cecko ve spanelsku kde jezdila rok a ani tukanek, ale u nas jsou silnoce spinave a plne kaminku a vseho mozneho, neda se s tim nic nelat , vlasne da, nejezdit Jmac
Pepa
Monday 08 August 2005 - 08:56:39 Citovat
Host
to Jmac: a můžeš trochu přiblížit kde konkrétně jsi v tom španělsku kupoval? Za čtrnáct dní tam jedu tak bych něco okouknul
Email díky za odpověd.
Anonymní
Monday 08 August 2005 - 09:58:39 Citovat
Host
Konkretne vuz dovezla firma, ne ja osobne, vse bylo pripraveno - technicka, cisty technicak, servisni knizka, prohlidka v oplu a GMAC financovani. Chtel jsem hlavne zduraznit ze venku ty vozy maji podstatne lepsi prostredi

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1575 sec,0.1193 z toho dotazů.