• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Demontáž rádia
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Majkie
Friday 29 July 2005 - 12:16:42 Citovat
Host
Zdravím,

pokoušel jsem se vytáhnout z auta orig. rádio (CAR300) a jsem z toho nějak jelen. Nemám k tomu žádný manuál, tak jsem to nějak nedal. Kokaly na mě 4 imusáčky, ty jsem povolil a nic.. za nima je ďoura jak hrom..

Lidičky poraďte jak to vykopat ven.. nechci něco ulomit, nebo zničit, vím, že je to jen o tom vědět kam šáhnout, za co zatáhnout..

Předem moc díky.

riwal
Friday 29 July 2005 - 12:20:14 Citovat
Host
Když máš ty imbusy venku (jsou to jen krytky) tak zastrč do těch děr třeba 4cm dlouhé hřebíky stejného průměru (já to dělal závlačkama) a pak lapni rádio za díru na kazetu a vytáhni ho ven. Pozor možná že to bude chtít víc zabrat, protože musí vyjet kontakty z konektoru.
Brandon
Friday 29 July 2005 - 12:24:32 Citovat
Host
Vysroubujes imbusacky a nacpes do kazde diry ~50ku hrebik - na konci jsou packy ktere se tim hrebikem zatlaci, mel bys na konci citit nejaky odpor, radio pak vytahnes lehce dvemi prsty.
Majkie
Friday 29 July 2005 - 12:25:53 Citovat
Host
Díky moc.. je prostě třeba vědět jak na to.. A to jsem nevěděl
Brandon
Friday 29 July 2005 - 12:27:24 Citovat
Host
Riwale tobe drzi konektory na kasliku radia? Kdyz vytahnu radio tak na nem konektory zustanou a tahnu je ven, asi se v tom prede mnou stoural nejakej bastlir
ach jo
riwal
Friday 29 July 2005 - 12:35:23 Citovat
Host
Druhá strana konektoru je pevně přidělaná ke kastliku a radio se do něj zacvakne zastrčenim a vycvakne vytaženim.
Pokud tahneš ven vnitřní knektor na kabelech, tak tam asi někdo dávál jiné radio než Opel a musel to předělávat.
klubo
Friday 29 July 2005 - 12:47:28 Citovat
Host
já tam taky nemam ten plechovej bazmek co v něm drží svorkovnice a sem RÁD protože mam CDR500 a to neni za co chytit, proto dycky vandám odkládací schránku pod ovládáním topení, strčim ruku a zezadu ho vytlačim ven....
riwal
Friday 29 July 2005 - 13:01:08 Citovat
Host
De to vytáhnout háčkama z drátu za ty díry po imbusech.
Majkie
Friday 29 July 2005 - 15:46:53 Citovat
Host
Hošani, vy jste tak znalí, a když jsme u těch demontáží.. jak jde sundat ten velkej cernej plast uprostřed palubky co překrývá displej pal. počítače, rádio atd.. jde od čelního skla až dolů, asi víte, co myslím. Potřebuju se dostat k tomu displeji pal. počítače. dík
Radek
Wednesday 03 August 2005 - 19:31:04 Citovat
Host
Jo musíš podzvednout a vyloupnout tu gumu co je pod displeyem. Pak vyšroubovat dva šrouby a opatrně displey vytáhnout... Inspirace třeba na: Odkaz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2292 sec,0.1783 z toho dotazů.