• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega B motor 2.0 netáhne
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Tlapka
Wednesday 27 October 2004 - 10:26:47
Host
Ahoj, potreboval bych poradit s moji Omegou B r.v.98, motor 2.0 XEV 100kw. Prijde mi, ze malo tahne. Je mi jasny, ze na tohle auto je ten motor celkem slabej, ale prece jenom nejaky koniky ma. Motor ma najeto jen 74tkm, takze by mel bejt v poradku. Po dalnici jezdim i 200, ale akcelerace stoji za h...o. V servisu (ne opel) sem nechal pro jistotu udelat test motoru a na nic neprisli. Jejich technik mi rikal, ze jeste by mohl bejt problem v nejakym čidle, ktery je na privodu vzduchu k motoru a abych ho zkusil s nekym prohodit, jestli neni nejaky vadny. Takze sem se chtel zeptat, jestli je to mozny, aby to bylo timhle a jestli byste nekdo, kdo ma taky tenhle motor (prej to muze bejt i treba Vectra s timhle motorem) nebyl tak moc hodny a nezkusil to se mnou na otestovani prohodit. Jsem z jiznich cech, ale jezdim pravidelne do prahy, jestli by nekdo pomohl, byl bych moc rad.
No a druha vec - prestalo mi svitit podsviceni u rychlosti vetraku na palubni desce. Tak sem si rikal, ze to bych mohl zvladnout sam, ale nevim jak na to a co k tomu potrebuju... Vim ze uz se to tu nekde resilo, ale nemuzu to najit.
klubo
Wednesday 27 October 2004 - 10:42:07
Host
A svítí ti kontrolka motoru? Pokud by to byla váha vzduchu tak by asi svítila.
Tlapka
Wednesday 27 October 2004 - 10:51:47
Host
kontrolka na motoru nesviti - ale ten clovek v servisu rikal, ze je mozny, ze to cidlo funguje, ale ze muze posilat nepresny info.
klubo
Wednesday 27 October 2004 - 11:24:13
Host
moľná blbá otázka, ale v jakym stavu máą vzduchovej filtr?
Anonymous
Wednesday 27 October 2004 - 11:34:31
Host
dobra otazka!
a uprimne - nevim. ale predpokladam, ze to v servisu zkontrolovali. no kazdopadne se na nej jeste podivam.
klubo
Wednesday 27 October 2004 - 11:58:38
Host
to se podívej, protoľe ke kámoąovi co dělá ve ąkoda servisu jezdej lidi a řikaj ľe jim to nejede a přitom maj úplně černej fitr zasranej jehličím, listím, mouchama a podobnou havětí...kdyľ tam ty filtry vidim tak si řikám ľe na něm snad najeli 200tis. ©pinavej filtr můľe bejt (a je) častou příčinou odchodu váhy vzduchu, protoľe ta se nesmí umastit...
NIO
Wednesday 27 October 2004 - 20:51:25
Host
mluvili o vaze vzduchu. ta muze davat chybne info ale neni vadna a proto nic nesviti. Muzes prohodit z jakeho koliv opla s motorem X20XEV. pozor na smer proudeni vzduchu viz sipka.
A pak ten vzduchac. to je zasadni vec.
Tlapka
Wednesday 27 October 2004 - 21:31:54
Host
No kazdopadne zkontroluju ten filtr, ale kdyz to tim nebude, tak mam problem, protoze neznam nikoho, kdo ma tenhle motor. Tak trochu sem spolehal, ze by mi s tim nekdo z klubu mohl pomoct. Nenasel by se nekdo z jihu, kdo by byl ochoten do toho jit?
NIO
Thursday 28 October 2004 - 14:39:29
Host
prosimte techto motoru jezdi vsude plno. A kdo ti pomuze nemusi se bat zadneho rizika. Je to otazka 10 minut to hodit tam a zas z5.
Tlapka
Thursday 28 October 2004 - 22:14:31
Host
tak sem koukal na ten filtr - zadnej bordel typu listi nebo mouchy tam nebylo. nevim jak vypada ten filtr, kdyz je zasranej, ale tenhle byl sem tam lehce umazanej - to je asi normalka, ne?
takze holt musim sehnat nekoho na tu vymenu ty vahy vzduchu...
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2075 sec,0.1694 z toho dotazů.