• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
opravný lak
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymous
Sunday 31 October 2004 - 22:25:40
Host
ja se nezlobim,jasny ze je to nouzovka.ale i nouzovka muze bejt skoro neviditelná.krome metly,tam tu strukturu samozrejme stětcem proste nikdo neudela.Chtel bych ale varovat pred pouľíváním laků ve spreji.Do roka max. do dvou to pekne vypraská a vypada to potom jak pole po erozi.Jinak jeste ty opravny laky stejne malokdy presne sedej na starsi laky.Bývá lepąí si nechat namíchat decku nekde,kde to delaj a vezmou v potaz i stárnutí a vyblednutí
Yper
Monday 01 November 2004 - 08:22:09
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Souhlas s tím opravným lakem - dá se pouľít jen tam, kde to není vidět - nesedí odstín. Ve standoxu mi mou barvu podle čísla dohledávali ze tří odstínů.
Jsem modelář a něco větąího, kdyľ zjistím rez a vybrousím ji a dám základovku, tak mám "Aibrush" a stříknu si to sám.Nejprve metlu a do půl hoďky vrchní lak s tvrdidlem. S touhle pistolkou se dá i psát - tak úzký paprsek udělá. Zkus najít nějakého modeláře.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Lib
Monday 01 November 2004 - 09:31:48
Host
jj tusticky jsou fakt skvely, ja mam k aute origos co se dava na rany po kaminkach ... borec predemnou s tim napatlal uzkej skrabanec pres zadni dvere az k vicku apliva. Vypada to fakt "vzhledne" Ocas ... takze ty nesmysle jen fakt na maly blbinky
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1921 sec,0.1540 z toho dotazů.