• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Překlad chybových hlášek
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
MaK
Tuesday 26 October 2004 - 06:39:29
Host
Zdravím,
disponuje někdo prosím překladem chybových hláąek u B Omegy v AJ? Display je (jak jinak) jiľ nemocný, tudíľ bídně čitelný...

Díky, Martin
NIO
Wednesday 27 October 2004 - 21:00:00
Host
Email
musis napsat mejl kdyz neco chces. poslu ti pak z vebe, je to stejny.
Anonymous
Friday 29 October 2004 - 09:39:03
Host
Ojoj, to zní celkem logicky, napsat majlík... )
Email
Díky moc!
Martin
Simir_FM
Wednesday 29 December 2004 - 00:14:13
Host
Mohl by mi taky někdo poslat preklad těch kodu? A mám taky problémy s teplymi starty s 2.5TD, Pomuzete mi? Mejl Email díky moc
Anonymous
Wednesday 29 December 2004 - 15:59:43
Host

Anonymous
Wednesday 29 December 2004 - 16:07:20
Host
Taky bych chtěl poprosit o překlady těch chybových hláąek na Omegu B mám ji koupenou asi měsíc tak sháním co se dá. Jó a taky bych potřeboval návod na autorádio Philips car 400 prosím. můj mail je Emailředem děkuji urbyz
Tomas
Monday 17 January 2005 - 13:15:09
Host
2Simir FM:
Mel jsem uplne stejny problem, nakonec, jelikoz jsem do toho nechtel moc vrazet, na vrakaci mi poradili jednoho tipka co mel stejnej problem a vyresil to. Tak jsem se s nim domluvil, a bylo to cca 2 hodky prace i s projetim. Jelikoz tento motor ma rozvodovy retez, ktery se po case vytaha cca 150k km. Tak mi malinko potocil vacku, cca o vuli retezu a posteloval predvstrik. Nyni to startuje super jak za studena tak za tepla. Jeste musi dost tocit starter, bacha na to, byvaji tam dost vybeha pouzdra ty stoji cca 250 korun vsechny, ale ten starter se strasne blbe vyndava, blbe se povoluje horni sroub . Ten starter jsem si udelal sam, a za to "serizeni" chtel 25O na hodku, tedy celkem jsem za to dal 750 coz si myslim, ze jde. Jinac u Opla mi rekli at to tam necham, ze nevi co by to mohlo byt a ze budou zkouset vymenovat soucastky. To by mi mohli tam dat novy motor Preji mnoho uspechu.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1913 sec,0.1520 z toho dotazů.