• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
plastova lista na prednich dverich VeBe
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
DJARUM
Sunday 26 June 2005 - 09:59:05 Citovat
Host
Ahojte lidi. Dnes pres noc me nejaky dobrak vodrbal z auta plastove listy z obou prednich dveri Nevite za kolik se cca daji sehnat nove a zakolik starsi? a jestli budou drzet starsi na oboustrne lepici pasce? Jsem z Kladna kdyby jste nekdo mel nejake na prodej dejte PLS vedet. Diky a vsem preju at nemate ve svem okoli takove zmetky jako ja.
Yper
Monday 27 June 2005 - 12:08:25 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Nové stojí 820,-Ká.
Nevím, jestli je na ąro»áku umějí sundat tak, aby nebyly poąkozené. Já se o to pokouąel a vľdycínky jsem spodní plechovou liątu poąkodil.
Tak jako tak i nové jsou na dveřích přichyceny oboustranně lepící páskou (tedy ta nosná kovová liąta).Trna tam jsou jen pro to, abys při nandavání utrefil rovinu.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
undy
Monday 27 June 2005 - 13:48:15 Citovat
Host
V tomto prípade sa neoplatí ąetri».Myslím obojstrannú pásku.Zoľeň si nejakú kvalitnú/tuąím 3M/.Nalepil som ich obyčajnou,drľala tak pol roka,s kvalitnou-nedá sa porovna».Doporučujem.
Anonymní
Tuesday 28 June 2005 - 21:24:30 Citovat
Host
Ahoj stalo se mi uplně to samé koupil jsem lyątu na vrakači a sundal jsem si jí sám ąpachtlí jde to celkem dobře.Přilepil jsem jí lepidlem na autoskla je černé a drľí jako blázen.Stejné nebo podobné se pouľívá na lepení třeba faleąných plastových krytů sání.No jednu nevýhodu to teď má protoľe aľ mi jí bude chtít někdo teď ukrást tak mi bude muset urvat dveře a nebo mi je zničí .Příątě to vyřeąím samolepkama místo těch plastovejch lyąt,kdyľ se tak kradou.
Stejně jsem to řeąil na starąím autě se znaky a byl pokoj.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2108 sec,0.1798 z toho dotazů.