• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Instalace Hifi do Opel Vectra B sedan
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Chucky
Tuesday 21 June 2005 - 00:20:28 Citovat
Host
Nemate nekdo zkusenost s instalaci hifi do opel vectra a jste pobilz Pelhrimov,Jihlava,J.Hradec napiste na email nebo na ICQ 52253727 Dik moc bohuzel na to memam moc casu tak potrebuji pomoct
Ibis
Tuesday 21 June 2005 - 15:27:38 Citovat
Host
Tak ja som do Ve Be sedan istaloval Hifi ale pokial nemas moc casu tak to ani neskusaj lebo je s tym velmi vela prace Ale ak si trosku zrucny tak to zvladnes, v prvom rade je velmi dolezity vyber radia. V mojom pripade Kenwood KDC 60-24 zosilovac Kenwood 1000w reproduktory a tuba Herz. predne 270w, zadne 200w a tuba 500w. Hra to celkom slusne len Opel ma nevyhodu v tom ze , ma 4vrstvove sedacky cize ten zvuk z tuby neprenikne tak ako by mal. Ale mam laktovu opierku v zadu tak je stale spustena dolu + otvoreny kryt batozinoveho priestoru. A velmi dolezita je aj kabelaz aku pouzies na tomto neni treba setrit. Co tyka vedenia vodicov do zadnej casti auta tak pouzi lavu stranu pod prahmi ta je prazdna. Na napajanie z baterky je tam vstup na pravej strane ako su odvodne kanliky na vodu pozor treba dat silikon. Ak budes nieco potrebovat tak sa ohlas na Email CUS

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1553 sec,0.1222 z toho dotazů.