• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hlucne 2.5TD
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymous
Wednesday 20 October 2004 - 21:41:16
Host
Mam dotaz vazeni omegari, zdá se mi, ze mam auto hlucne. Ted jsem se svezl s kamosovou omegou s tim samym motorem a ma ho znatelne tissi. Driv jsem to bral, ze diesel tak kraval a neprikladal jsem tomu dulezitost, ale jeho jede fakt potichu, jenom si ten sestivalec seveli. Me oproti tomu klasicky "nytuje" a to i po ohrati. Nekdo rika, ze jsou v pr... hydrostely, tak vazne nevim. Diky za kazdy nazor.
Anonymous
Thursday 21 October 2004 - 14:31:34
Host
máą pravdu, mě to dělá to samý
NIO
Thursday 21 October 2004 - 23:00:23
Host
jemu si seveli, protoze je dobre sestelovanej. Udelal bych rozvodak, a pak kontrlolu vstriku. Treba ti klepou vstriky a pak je to jak multikara.
Anonymous
Wednesday 27 October 2004 - 22:52:54
Host
já jsem psal to nad tim. měl jsem auto v polsku u jednoho moc dobrýho machra na diesely, ten mi seřídil komplet motor, tj. vstřiky, svíce, čerpadlo. teď jezdní super, ale klape. a on říkal, ľe to jsou hydraulický nadzdvihátka. a myslim, ľe kdyľ mu visí na zdi diplom od BOSCHE, tak má asi pravdu. jinak před seřízením jsem jezdil za cca 9 litrů a teď jezdim za 7 a chlup. (nejsem teda ľádnej letec a mám caravan)
klubo
Thursday 28 October 2004 - 09:52:27
Host
Nevíte co můľe stát (kolik to je práce) seątělování hydroątelů, vstřiků, čerpadla a já nevim čeho vąeho na X20DTL - mě to taky docela tluče.
Simir_FM
Monday 03 January 2005 - 10:34:45
Host
To by mě taky zajímalo. Kde a za kolik??? Ta moje Multicara jezdi taky za 9 a tluče jak...
spasitel
Sunday 09 January 2005 - 23:55:24
Host
to simir_fm : jedine CRT cidlo... najdes ho v oblasti mezi motorem a turbem.. Takove zelene, plastove, ale to me byylo hodne spinave.. Zezadu je maly sroubek, jehoz otacenim nastavujes nejake vule a projevi se to.. zkus to, ja tak skutecne podstatne snizil hluk motoru a zlepsily se mi starty ted v zime... Hodne dobre hledej, je vazne spatne videt. _love
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1307 sec,0.1029 z toho dotazů.