• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kod radia
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
lukylucykluky
Sunday 12 June 2005 - 01:53:12 Citovat
Host
Zdravím vąechny,
mám daląí dotaz nebo prosbu, mám astru z německa a nemám ľádný kód k rádiu, nexistuje na netu nějakej generátor kódů? Nebo někdo kdo by dokázal poradit?
lukyluckyluky
Sunday 12 June 2005 - 01:56:37 Citovat
Host
je to rádio na CD,nějaká 500
pr»ka
Sunday 12 June 2005 - 06:40:27 Citovat
Host
musíą rádio vyndat a je na něm x čísel,které musíą tady vypsat a poprosit jestli by ti to někdo nevygeneroval.Ty generátory na netu jsou k ho... Pak musíą čekat jestli někdo bude v dobré konstalaci a poąle ti to.Je tu pár lidí co to umějí ,ale neradi to dávají,protoľe třeba ten program sami kupovali a tak proč něco dávat za dara.Jina na odblokování rádií je firmiček aľ hrůza myslím ľe za 500kč.Jo a jeątě k tomu co jsi psal "je to nějaké rádio 500" je to dost dobré rádio zvlastní zkuąenosti, hlavně ohledně hledání stanic mimo města,měl jsem tam pioneera a mohl jsem si tak leda pískat u opláckého se mi nestalo ,ľe by něco nenaąel
TOM
Sunday 12 June 2005 - 10:45:41 Citovat
Host
Mnel jsem tentýľ problem,ale zaąel jsem do značkového servisu OPEL a zistili mi jak kod rádia,kod kliče a téľ kod řídici jednotky a to vąe za 500 kč. _rendek _love
tom
Sunday 12 June 2005 - 13:43:04 Citovat
Host
Chcu dodat,ľe to radio musi být z toho daneho vozu,kdyby nebylo tak bohuľel .musel bys donest techničák od auta ,ze kterého to bylo.Cus a dobře pořid.
beavis
Tuesday 14 June 2005 - 11:23:15 Citovat
Host
Taky jsem koupil Astru G z Nemecka a dostal jsem k ni origos radio 300. Samozrejme bez kodu. Tak mi ho znamy odblokoval za 500 Kc a ja jsem ho za 200 Kc prodal:-)

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2000 sec,0.1558 z toho dotazů.