• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Trocha tuningu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jan Dojnak amater:-)
Thursday 09 June 2005 - 22:59:02 Citovat
Host
Budu si kupovat VB 98r.stribrna a potreboval bych poradit s mensim tuningem (Kola,koncovka na vyfuk,ozvuceni,mracitka....atd)
v E-shopech to na obrazkach vypada dobre ale v realu je to jiste jine)jsem ted mimo rep.a budu v CZ pouze tyden tak bych si to chtel vse stihnout zaridit.Dik moc
Aka
Friday 10 June 2005 - 06:37:44 Citovat
Host
To nevím, jak to chceą za týden vąechno stihnout, kdyľ větąina firem ti tun. díly bude objednávat...:-)
Anonymní
Saturday 11 June 2005 - 00:20:19 Citovat
Host
proto bych chtel poradit ted at si to muzu objednt z netu.... a moc se nesmej a radeji porad.
K_P
Saturday 11 June 2005 - 08:22:12 Citovat
Host
Ty seą dobrej _rendek , koukal si aspoň na tuningové fotky VBeček na netu? I kdyľ kaľdému vyhovuje něco jiného.
freez
Saturday 11 June 2005 - 12:09:48 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Jan....:Ty chceą za tejden stihnout koupit Vebe a jeątě jí potunit jo no to nevim nevim...nebo uľ s tim autem přijedeą pokud ano tak jedna pěkná vebe je u nás v galerii je zo sraz mejto 2005 je stříbrná a super,musel bys holt díly po netu obědnat s tím ľe aľ přijedeą aby uľ je měli nachystaný.Nevim jestli to chceą dělat sám nebo radąi firmu.Musíą se víc rozepsat

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Anonymní
Sunday 12 June 2005 - 00:48:56 Citovat
Host
dik za tip koukal sem na tu stribrnou,je tam docela casto....zajimalo by me kolik to tak stalo,presne takovy tuning.a kde se to da poridit ,..namontuju to tam sam snad:)kdyztak poradte Eshop nebo neco jineho dik .JanDO
Vašman
Friday 14 April 2006 - 10:54:00 Citovat
Host
Čau kolego,
koukal jsem na tu stříbrnou a je to docela povedenej, decentní kousek. Odpovídá to mému vkusu a mám něco podobného. Udělám nějaké fotky a případně pošlu.
Tady máš odkaz na jedny stránky, něco tam najdeš.
Odkaz
Odkaz
Odkaz

Bad.Man
Friday 14 April 2006 - 11:11:45 Citovat
Host
Kola - pokud je nekoupíš někde jetý v bazaru nebo v šopu kde by je zrovna náhodou měli na skladě tak počítej 3 tejdny dodání ..... na VeBe dej 17" (teda pokud je to benzín aspoň 1,8 radši 2,0 .... jinak když tam dáš nějaký pěkný salámy tak to bude dobře vypadat a nahovno to pojede) pokud prolejzáš ešopy tak si vyber podle vkusu .... dneska už každej slušnej šop ti nabídne výběr podle auta a i virtuální "montáž" .....

koncovka na výfuk ??? Co to je ??? Pokud chceš výfuk zeptej se riwiho ale zase - podle toho co to je za motor .... to co má Riwall by se dalo udělat za den ... pokud to bude nafťák nech to tak jak to je .....

Ozvučení - pokud máš dost peněz a dost času na objednání (o5 cca měsíc) tak Rockford-Fosgate .... hledej na netu....

A mračítka a ostatní plastovej program - na to bych se já osobně vysral .... ve většině případů to akorát zhyzdíš .... když už mračení tak prodloužit haubnu plechem a přelakovat - to za tejden nestihneš ..... křídla a spojlery (křídlo bych dal maximálně origo iLine od Opla případně decentní Irmscher) opět - když už koupíš tak nestihneš lak .....

Tejden je fakt málo času .... navíc si uvědom, že pokud to má nějak vypadat tak se auto staví minimálně jednu zimu .... jinak to bude takovej ten "tuning" kterýho po našich silnicích jezdí hafo - tim pádem jaxi nechápu jeho význam - odlišit se od ostatních .....

Takže moje rada zní - bouchni na to kola, případně nějak začni ozvučení a zbytek nech až na to až bude víc času ....

A nakonec jsem si nechal jednu tu nejdůležitější otázku - máš už představu, docela jasnou představu, jak by to hotový auto mělo jako celek vypadat??? Bez týhle představy se do toho vůbec nepouštěj - škoda času i peněz .....
Vašman
Friday 14 April 2006 - 11:12:36 Citovat
Host
Ještě typ na dost dobrý a zrovna zlevněný kola:
Odkaz
qpc
Friday 14 April 2006 - 15:53:59 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
tak ,mračítka jedině MATTIG nebo Rieger,laminát nebrat,jen plast,slušná spodní lišta pod nárazník od stejných firem,na zadek je toho více,křídli IRmscher,i když kdysi jsem měl na V B něco ve stylu WRC.Záleží jakou máš představu..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1971 sec,0.1529 z toho dotazů.