• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
praské přední sklo
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Monday 30 May 2005 - 12:40:12 Citovat
Host
Nejjednoduzsi je to udelat tak, jak psal Bad.Man, proste predjed nakladak a mas to vyreseny a zadarmo.
JardaB
Monday 30 May 2005 - 12:55:46 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
A co na to chudak nakladak, prijde o bonus... Nejsem nejak precitlively, ale podobne postupy me zacinaji docela sr.t, co takhle standardni reseni to proste zaplatit? Ja bych z toho mel aspon lepsi pocit...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Honzak
Monday 30 May 2005 - 13:28:24 Citovat
Host
budu taky menit celni sklo (mam ho nastesti pojisteny) a chtel jsem se zeptat jak tady padla zminka o ruznych typech sklech zda se da sehnat celni sklo, ktery by nepropoustelo tolik tepla, protoze v techto dnech to je na upeceni.

VA 1.6, 1993
Anonymní
Monday 30 May 2005 - 13:47:24 Citovat
Host
Honzak: tak to si priprav tak bratru kolem 15 tycek a je to termosklo.
Honzak
Monday 30 May 2005 - 14:34:06 Citovat
Host

tak to si tam necham dat jen sklo s pruhem
Bad.Man
Monday 30 May 2005 - 14:48:49 Citovat
Host
No nakladak .... vetsinou jsou to vetsi firmy a ty maj uplne jiny pojistny podminky .... takze za jedno rozbity sklo o bonus neprijde to mi ver ..... jinak vyplnujou se klasicky protokoly jako pri bouracce jen u toho nemusej bejt polisi.
EnRico
Monday 30 May 2005 - 23:24:31 Citovat
Host
Na Zafiru je nový origo termosklo v autorizáku za 10.500 Kč, pochybuju, ľe na Vekinu bude za víc. I kdyľ ... tohle je cena u Srby. Kdyľ jsem se totiľ ptal na taľný zařízení, nabídli mi Srba i Staiger taľný zn. Brink a u Staigera chtěli za ten samej typ o 2000 Kč víc ...
Václav
Tuesday 31 May 2005 - 09:28:48 Citovat
Host
Na svém autě mám determální skla. Na slunci je vevnitř horko jako v pekle, za ty peníze co za něj chtějí to tedy nestojí.
Anonymní
Tuesday 31 May 2005 - 10:22:21 Citovat
Host
S tim mohu pouze souhlasit, ze vsech stran mam cerne folie a zepredu take termosklo a stejne to nicemu nezabrani, kdyz dam vepredu hlinikovou folii, tak je to relativne ok, ale kupovat si to sklo jenom kvuli zamezeni tepla fakt ne.
Kutulin
Thursday 02 June 2011 - 16:37:40 Citovat
Host
Ahoj Opelíci, můžete mi sem všichni napsat kdo máte Vectru C ,že vám prasklo sklo. Praskají častěji u VC? Nevím zda si ho mám připojistit. S Vectrama B jsem nalítal více jak 600tiskm a nikdy mi sklo neprasklo. a že jsem schytal pár povedených bombiček.. Dík za reakce všem.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2052 sec,0.1608 z toho dotazů.