• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna autorádia za neoriginální
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
twor
Monday 09 May 2005 - 21:50:10
Host
Čau lidi, potřeboval bych z Vás opět vydolovat informace a zkuąenosti. Mám objednaný nový autorádio, konkrétně JVC KD-G511SL na MP3. Chtěl bych se zeptat, co vąechno obnáąí namontování toho typu do Vectry B (96) 1.6 16V. To radio je totiľ, stejně jako ostatní jak vąichni dobře víme oproti originálu uľąí. Co vąechno musí bejt, aby to bylo namontovaný? Popřípadě prosím o zkuąenosti, na kolik ta výměna vyjde. Ted je tam origoą, tuąím ľe 300ka. A v poslední řadě, nemáte někdo zkuąenost a kontakt na někoho z Brna, kdo by to bezproblémově namontoval? Dík za kaľdý info...
twor
Wednesday 11 May 2005 - 09:38:27
Host
Lidi, sakra poraďte.. To jste snad nikdo neměnil rádio?
Veki
Wednesday 11 May 2005 - 09:58:47
Host
Já měnila rádio ve VeBe - bylo tam Delco a já dávala Pioneera. Nevím jak to origo, co tam máą ty,ale u mě byly velikosti stejné. Ale tuąim, ľe u těch větąích rozměrů origo rádia - přítel to měl v Astře, tak se tam dá taková záslepka - tuąim,ľe je to něco jako ąuplík. Zkrátka jen kus plastu. Dá se pod rádio. Jinak pod rádiem je to na izokonektory, který se jen přecvaknou do nového rádia. Budeą jeątě potřebovat adaptér na anténu. Jako obvykle to má Opel jinak neľ vąechny ostatní auta - seľeneą v podstatě kdekoli - v autodoplňkách, někde kde prodávaj autorádia a tak. Stojí to pár korun. A pokud máą ovládání rádia na volantu, tak ti nebude fungovat. Některé značky rádií na to dělají adaptéry či co, ale to netuąím co stojí.
Anonymní
Wednesday 11 May 2005 - 11:06:58
Host
NO já jsem měnil rádio ve stejným typu auta. Asi tam máą ten originál BLAUPUNKT. Tohle je těľąí dostat ven, ale to těch čtyřech dírěk v rohu rádia strč něco úzkýho a pevnýho, tak yľ tam ucejtíą cvaknutí a pak to jde ven. Jinak já jsem tam dával Roadstar, docela naąláplý a pasuje dobře.


Tím bych se chtěl zeptat, nejde mi tam připojit kabel od antény, koncovka je krátká, nové rádio má vstup více zapuątěný. Nevíte jak na to??
Tomino75
Wednesday 11 May 2005 - 17:01:45
Host
To anonym: Dá se sehnat redukce (prodlouľení) konektoru antény,Soňáci to dávají uľ v krabici s radiem.Čest. _rendek
Veki
Wednesday 11 May 2005 - 22:33:25
Host
Nevím, jak je to u tvého rádia, ale u toho Pioneera stačilo tu anténu přichytit izolačkou, kdyľ ho pak zasuneą, ona uľ se nehne
Anonymní
Thursday 12 May 2005 - 14:51:08
Host
já dávál aivu za car400 a taky jsem jen přecvakl iso konektory, pouze tu antenu musim jeątě překopat..
FOXXX
Thursday 12 May 2005 - 21:37:05
Host
RÁDIA MAJÍ A® NA VZÁCNÉ VYJÍMKY STANDARDIZOVANÝ ROZMĚR A ISO KONEKTORY => ®ÁDNÝ PROBLÉM S INSTALACÍ. A POKUD NESEDÍ TEN KONEKTOR NA ANTÉNU (JSOU SNAD JEN 2 DRUHY) TAK REDUKCE STOJÍ DO 20 KČ
Anonymní
Friday 13 May 2005 - 13:26:34
Host
Tomino 75, díky, mrknu se na to
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1737 sec,0.1316 z toho dotazů.