• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Guma-těsnění pode dveřmi
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
jolly
Thursday 05 May 2005 - 16:04:33
Host
Ahoj,
mám takový dotaz. Mám Vectru B a jak je na karoserii, konkrétně v okenním cípu předních dveří (směrem ke zpět. zrcátku) taková ta guma-těsnění, tak při otevírání dveří se mi ta guma za ty dveře chytá a postupně se utrhává....co s tím? Stalo se to taky někomu?
fedas
Thursday 05 May 2005 - 21:07:44
Host
jedine mazat,tady v oplu tam maznou silikonovou vazelinu,sice je to videt,ale ucel to splni,prej je to bolest &|
Honza K.
Friday 06 May 2005 - 02:35:23
Host
Jo, ta guma byla jakoby lepkavá - nechápu. Cák' jsem na to silikonovej olej.
Anonymní
Friday 06 May 2005 - 06:28:23
Host
Kde se ta silikonova vazelina nebo olej da sehnat ? A cena? Diky
Yper
Friday 06 May 2005 - 08:03:53
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Je-li lepkavá, tak se vlastně rozpadá. Silikonový olej a ani jiné podobné přípravky na téhle bázi apod. na to nedávej a ve spreji teprve ne.
V klasických drogeriích si kup přípravek "REGUM" - je to mazlavá hustá kapalina, která nejen ľe odstraňuje zoxidovanou vrstvu, ale vsákne se do pórů a pravidelným mazáním je pak guma jako nová a stále vláčná - v zimě navíc guma nepřimrzne ke dveřím.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
LarryE
Friday 06 May 2005 - 08:46:49
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
Přesně v tom místě jsem uľ měl díru jak vrata,mazal jsem to vąim moľným a k ničemu.Vytahovala se a trhala víc a víc,tak jsem koupil lepidlo Locktite a normálně jsem jí slepil do původního stavu.Tim se vrátila zpět ke kastli a je to v pohodě.Bylo jeątě třeba jí od těch mazadel odmastit,protoľe se ke dveřím lepila jak hovno k patě.Uľ to drľí víc neľ rok a za dveře se vůbec nezachytává.

LarryE
Chibama se človjek učý
jolly
Friday 06 May 2005 - 18:56:51
Host
No, já jsem to tím Loctitem včera shodou okolností slepil, zatím to drľí, ale stejně se to za ty dveře při otevírání chytá, takľe to vidím tak, ľe se to zase dříve či později utrhne...
Anonymní
Thursday 12 May 2005 - 05:13:14
Host
Najlepsie je to pretret pripravkom na osetrenie plastov.Robilo mi to to iste a uz je to v pohode.
vsetky pripravky so silikonom gumu ozivuju a preto je drsna a zachytava este viac.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1657 sec,0.1345 z toho dotazů.