• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
prasklý výfuk
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Monday 02 May 2005 - 08:58:04
Host
čau mám vebe x20xev r.v. 00 najeto 106tis....a zdá se mi ľe mám prasklý zadní díl výfuku...bublá to někde vzadu jeątě sem se pořádně nedíval...ale také by to mohl být ten spoj mezi středním a posledním dílem...kolik stojí poslední díl výfuku a nebo nějakou radu jak to spravit kdyby to byl ten spoj...díky za radi..
aaa
Monday 02 May 2005 - 09:22:41
Host
zdar,poslední díly maj ted u OPLA i v akci,,rychlý servis,,....poptej se..
riwal
Monday 02 May 2005 - 11:54:45
Host
Vykaąli se na to a dej tam trubku s koncovkou jako já. viz galerie členů
maniac
Monday 02 May 2005 - 12:26:45
Host
riwal napsal ...
Vykaąli se na to a dej tam trubku s koncovkou jako já. viz galerie členů

jo a nebude to moc řvát kdyľ tam není ten zadní díl výfuku a kolik normálně tedy stojí?díky
Vaąman
Monday 02 May 2005 - 18:15:50
Host
Čau, pravděpodobně to nebude přímo pláą» tlumiče ale vstupní trubka.Vzhledem k stáří tvé káry,mám stejný ročník jenom v naftě.Teď jsem to měnil. Na naf»áka stojí kolem 5000Kč.Jestli je to ta vstupní trubka, nechá se to jeątě opravit.
maniac
Saturday 07 May 2005 - 00:19:51
Host
čus tak je tam dírka na zadním díle výfuku...jinak spoj se středním dílem je úplně zrezlý...nevím jestli to půjde vůbec vyměnit a sundat...tak nevím co mám dělat...to si děláą prču ne 5tisíc za zadní díl výfuku
2:riwal kolik by mě to stálo tam dát tu trubku?a jak se to vlasně dělá to se navaří trubka jen místo toho zadního dílu?díky
Anonymní
Monday 09 May 2005 - 13:57:36
Host
hele ja měl trochu orezlý poslední díl a k tomu jeątě byl taky ten spoj se středním orezlý, tak jsem koupil laďák kombinace ocel/nerez za 2200,- a za 500,- mi to uřízli před tím spojem a navařili, zvuk absolutně neřve pouze tak decentně zaduní ale fakt bomba.. na origoą se vyprdni, tohle je levnějąí a vypadá to skvěle a ten zvuk je taky o něčem jinym.. (koupil jsem u automax HK
riwal
Monday 09 May 2005 - 14:26:35
Host
maniac80.188.254.154 napsal ...
čus tak je tam dírka na zadním díle výfuku...jinak spoj se středním dílem je úplně zrezlý...nevím jestli to půjde vůbec vyměnit a sundat...tak nevím co mám dělat...to si děláą prču ne 5tisíc za zadní díl výfuku
2:riwal kolik by mě to stálo tam dát tu trubku?a jak se to vlasně dělá to se navaří trubka jen místo toho zadního dílu?díky


No podle toho jakou koupíą koncovku, rozhodně doporučuju dvoupláą»ovou (koukni do galerie členů) mám to takhle uľ přes rok.
Koncovku si vyber třeba tady Odkaz
Anonymní
Monday 09 May 2005 - 14:40:54
Host
riwal to sou teda pořádný pálky a jenom za koncovky!! to je drahota.. lepąí je uľ ten ladák s ocelovým tělem a navařenou ozdobnou dvoupl. koncovkou za 2 litry..
maniac
Monday 09 May 2005 - 15:28:39
Host
díky jeątě sem se chtěl zeptat to se musí vařit sundaný z auta asi co? a co kdyľ to pak budu chtít sundat tak to nepůjde ne kdyľ to tam je na fest navařený a co na tech. kontrole projde to?díky
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2125 sec,0.1771 z toho dotazů.