• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
dvirka od tankovani
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
satan
Thursday 21 April 2005 - 08:52:56
Host
Cau lidi mam problemek, jdu na benzinu a nejdou mi otevrit dvirka, funguje mi zavirani a otevirani na central a pritom mam otevreno a co ted???
riwal
Thursday 21 April 2005 - 09:04:38
Host
Zadřenej nebo nějak pojebanej zámek centrálu na nádrľi. Otevři v kufru pravej kryt na boku a dostaneą se k tomu zámku a ručně ho můľeą odemknout - vystrčíą tu západku. Moľná, ľe se pak rozběhne sám, ale bypadá to, ľe je prdeli mikrospínač nebo motor - to by Ti asi opravil Andrej.
pr»ka
Thursday 21 April 2005 - 09:27:26
Host
Čéče jestli to je jak zámek u dveří, tak ti můľu poslat návod ,jestli jo poąli mejla nebo napią mejla
riwal
Thursday 21 April 2005 - 10:36:05
Host
neni
Yper
Thursday 21 April 2005 - 12:04:35
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
To není zámek u dvéří - Jak říká Riwi - musíą přes kufr a na pravé straně přes kapsu nad podběhem - je to napsáno i v knize "Jak na to", ľe se to stát můľe.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
pr»ka
Thursday 21 April 2005 - 12:54:02
Host
Mě ąlo spíą o to jestli ten motorek pracuje jak u dveří
riwal
Thursday 21 April 2005 - 12:59:21
Host
Motor jsem asi přehnal, vyjíľdí tam takovej trn (tyčka) a myslim, ľe ovládanej elektromagnetem.
Anonymní
Thursday 21 April 2005 - 19:05:18
Host
diky za rady, pres kufr jsem to otevrel, ale zadna zmena tak ty dvirka budou pro zmenu porad otevreny na central nereaguji, porad lepsi nez nenatankovat, ale mozna by mi nekdo poradil jak dal, predem diky
riwal
Thursday 21 April 2005 - 19:53:35
Host
Kontrola kabelů, oprava zámku nebo z vrakáče jinej. Jinak dneska se beňo moc nekrade a navrch je kryt z plastu, takľe se do toho dostat je jedno dloubnutí ąroubovákem - je to spíą peče» neľ zámek. Asi bych se na to vyprd a řeąil příleľitostně s nějakým větąím problémem.
Vitalish
Thursday 21 April 2005 - 22:41:27
Host
Totéľ se mi stalo předevčírem na benzince... Odąrouboval jsem ten motorek a bylo ... Potvora jedna
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1620 sec,0.1200 z toho dotazů.