• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Antikorozní ochrana
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
paja
Wednesday 20 April 2005 - 13:30:36
Host
Chtěl jsem zeptat jak je to ochranou proti korozi u Omegy r.v. 98 .Bylo uľ u ní nějaké pozinkování nebo ne ?Daląí dotaz je co pouľít na nástřik dutin a spodku . Začíná mi to trochu reznout na lemech zadních dveří tak jsem z toho trochu ąpatnej auto mám půl roku a před zimou tam nebylo nic. Za rady moc dík.
riwal
Wednesday 20 April 2005 - 13:50:50
Host
To furt dokola, uľ to tu bylo mockrát. Máą to jednostranně pozinkovaný.
paja
Wednesday 20 April 2005 - 13:59:03
Host
Ptám se proto ľe jsem se ptal v Oplu MOTOMORAVA a tam mi nebyli schopni dát jednoznačnou odpověď. Díky.
Lib
Wednesday 20 April 2005 - 14:18:02
Host
tam je to banda pablbu, znam vim mam zkusenosti
paja
Wednesday 20 April 2005 - 15:53:14
Host
To je fakt dost ąpatnej autorizák kdyľ kaľdý tvrdí něco jinýho.Pravá ruka neví co dělá levá. Auto tam dát do opravy tak nevím nevím. _rendek
Rado
Wednesday 20 April 2005 - 16:08:08
Host
Nevite nekdo jak to funguje u Opel Novotny v Ostrave??Taky tam jsou takovi babralove?Ja jenom ze to mam nejblize a jak by bylo nutne potreba!Dik
Anonymní
Friday 22 April 2005 - 07:03:46
Host
V běľném provozu nevím, ale dostal jsem tip na p. Frantu, který mi udělal vąe dobře a levně. Zkuste si ho nechat zavolat, pracuje-li tam jeątě. Exmajitel Omega Caravan 88
pr»ka
Friday 22 April 2005 - 07:16:31
Host
Byl jsem u Novotného i v Adopu u Poruby a vąude jsem byl spokojený,Byly to ale maličkosti
Lib
Friday 22 April 2005 - 07:17:15
Host
paja213.211.52.2 napsal ...
To je fakt dost ąpatnej autorizák kdyľ kaľdý tvrdí něco jinýho.Pravá ruka neví co dělá levá. Auto tam dát do opravy tak nevím nevím. _rendek


Jednou jsem to naivne zkusil, kdyz byla veki nove porizena ... pouze vymena oleje (vlastni), svicek (vlastni) a filtru (jejich). Co myslis jak to dopadlo? Banalita ... rek by jeden. Ale neeee, kluci sikovni dokazali i tohle skazit tim, ze mi nalili o pul litru vic oleje
radar
Friday 22 April 2005 - 07:25:39
Host
Rado62.209.196.182 napsal ...
Nevite nekdo jak to funguje u Opel Novotny v Ostrave??Taky tam jsou takovi babralove?Ja jenom ze to mam nejblize a jak by bylo nutne potreba!Dik


tak novotneho nebrat !! jsou to hovada.... spis ten ADOP... kdysi jsem tu o tom psal pribeh, mozna to jeste najdes
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2121 sec,0.1750 z toho dotazů.