• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zatékání do kufru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Dan
Tuesday 19 April 2005 - 07:53:00
Host
Ahoj,mám Vectru hatchback 97 a uľ nějaký čas mě trápí zatékání do kufru.Zatéká tam ze stran,jakoby od světel,ale v servisu mi řekli,ľe světly to být nemůľe a zakytovali nějaké trhliny ve spodní části kufru ,ale problém nevyřeąili. Můľete mi někdo poradit,čím by to mohlo být?Moľná jste se s tím někdo setkal.
Lasky
Tuesday 19 April 2005 - 08:07:59
Host
Tak kámo, tohle jsem u VeA 89 C20NE a byl jsem z toho na práąky. Nejdřív jsem vyměnil gumu u kufru a chcalo tam dál, pak ty světla jak říkáą ty, ale nakonec jsem zjistil, ľe tam teče jen kdyľ jedu (vyhodil a zakytoval jsem dokonce i anténu). A nakonec jsem mel v místě, kde se potkává blatník s nárazníkem prorezavělou díru v podběhu, no a jak jsem jel, tak mi to kola házely do kufru . Zalaminoval jsem to a zakytoval pruľnym tmelem(něco jako silikon, akorát to neztuhne) a byl klid, vlastně jsem ho prodal
qpc
Tuesday 19 April 2005 - 08:25:16
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
zkontoluj celou horní gumu jeestli neni trhlá,občas se stane,ľe víko kufru přesně nedosedá..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Duffy
Tuesday 19 April 2005 - 08:34:09
Host
Lasky83.208.174.138 napsal ...
Tak kámo, tohle jsem u VeA 89 C20NE a byl jsem z toho na práąky. Nejdřív jsem vyměnil gumu u kufru a chcalo tam dál, pak ty světla jak říkáą ty, ale nakonec jsem zjistil, ľe tam teče jen kdyľ jedu (vyhodil a zakytoval jsem dokonce i anténu). A nakonec jsem mel v místě, kde se potkává blatník s nárazníkem prorezavělou díru v podběhu, no a jak jsem jel, tak mi to kola házely do kufru . Zalaminoval jsem to a zakytoval pruľnym tmelem(něco jako silikon, akorát to neztuhne) a byl klid, vlastně jsem ho prodal


Akorát pak bacha na pouľívání silikonu někde na kastli... Jde pak blbě (resp. skoro nejde) přelakovat, ale to asi neni hlavní problém
Lasky
Tuesday 19 April 2005 - 22:21:38
Host
To nebyl silikon, ale acrylový tmel, je takovej černej, není mastnej a dá se přelakovat a zůstane vláčnej, spárujou s tim paneláky.
Anonymní
Wednesday 20 April 2005 - 20:52:24
Host
Vem si svítilnu a nech se zavřít do kufru a druhej veme hadici a bude lejt vodu na spáry a kolem světel a tak různě je to 100% osvědčený způsob.
fedas
Wednesday 20 April 2005 - 23:48:31
Host
mam taky hatchb. a tece mi nekde po leve strane.Kdyz jsem sundal plasty,tak jsem koukal,ze je ta dutina cela pekne orosena oproti prave strane,ktera je sucha,mam podezreni na tu pruchodku do dveri,ale overeny to jeste nemam.Taky jsem koukal,ze mam prasklinku na laku v levym hornim rohu pode dverma,tak jestli to nahodou taky treba netece tamtudy,ale nejvic sanci davam ty pruchodce,budu muset zkusit ji nejak zalepit,zda se mi,ze tam moc nedrzi &|
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3278 sec,0.2955 z toho dotazů.