• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
pochroumaná páčka blinkry/světla
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vitalish
Saturday 16 April 2005 - 21:22:17
Host
Ahoj Opláci,
uľ deląí dobu se mi občas při přejetí nerovnosti rozsvítí dálková světla. Občas se stává, ľe se v půlsekundovém intervalu rozsvěcí a zhasínají spoustukrát za sebou. Uľ mi to odpálilo dvě H7.. Otázka tedy zní : lze to opravit nebo musím shánět novou blinkrpáčku ?

Za kaľdou radu dík!

Vitalish
X20XEV
Vaąek
Saturday 16 April 2005 - 21:33:49
Host
Opravit se to dá, ale je to hrozná piplačka. Radąi jsem koupil novou v Auto Kelly - obj.č.:32.20.671 (bez tempomatu), cena 494,-Kč.
petrtom
Saturday 16 April 2005 - 22:10:29
Host
No měl jsem stejný problém a protoľe mám i tempomat tak jsem se do toho pustil a nakonec opravil. ©lo to dost blbě rozdělat je tam pruľina, která se jeątě hůř dává zpět. Kdyľ se do toho dáą tak aľ to budeą mít rozdělané tak musíą ohnout dvě packy /kontakty/ myslím do vrchu. Aľ to rozděláą tak pochopíą mechanismus ąpatně se to vysvětluje. Sice mi teď nejde světelná houkačka, ale to je to poslední co by mě trápilo. Dálkové světla jdou vpohodě. Bacha aľ budeą rozdělávat tu kostku jsou tam čtyři plastové zobáčky které musíą najednou stisknout, aby se ti to otevřelo, já jednu zlomil, ale naątěstí to nemělo moc velký vliv na funkci. No asi jsem ti moc nepomohl, ale určitě to zkus opravit. Prostě ty kontakty jen trochu vyhni aby se ti nespojovaly jsou moc blízko sebe.
Red_Dwarf
Sunday 17 April 2005 - 07:53:51
Host
Jo,to se mi stávalo taky.Stálo mě to asi 1100Kč, originál Opel(bez tempomatu).
Anonymní
Sunday 17 April 2005 - 18:31:46
Host
MAM VOLNOU PACKU ZBYLA MI Z AUTA 606734421
Rom
Sunday 17 April 2005 - 20:14:35
Host
Taky jsem opravoval, sice u astry F, ale asi je to jedno, během roku a půl asi třikrát, a vľdy to pomohlo a je to fakt pakárna, aľ se zakouřilo zpod plastu u volantu .....
Připekl se mi konektor k tělu páčky, naątěstí to nehořelo dál a u zralýho nová páčka asi 800,-. Asi se to moc nevyplatí opravovat, protoľr ty plíąky postupně měknou a stajně se stím pak nedá nic dělat a pořád se to zhorąuje
Dallas
Sunday 17 April 2005 - 20:15:32
Host
Anonymní85.160.129.190 napsal ...
MAM VOLNOU PACKU ZBYLA MI Z AUTA 606734421


Anonym,jo???
Tak to bych rekl,ze se tu snazi prizivit nejakej VRAKAC!!!!
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1460 sec,0.1193 z toho dotazů.