• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zkušenosti s autorizovanými servisy v Jihlavě a Č. Budějovicích
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jenda76
Thursday 17 October 2013 - 16:25:46 Citovat
Host
Zdravím všechny. Rozhodl jsem se jako mé další auto pořídit Opel. Z autorizovaných servisů mám v nejbližším okolí Auto Dobrovolný v Jihlavě a Milan Král v Českých Budějovicích. Máte někdo zkušenosti s jejich servisy? Zajímají mě nejen průšvihy, ale i dobrá zkušenost. Díky!
Colommbo
Thursday 17 October 2013 - 18:40:41 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Zdánlivě nesouvisející otázka: Opel nový anebo ojetý...? A model...?

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Jenda76
Thursday 17 October 2013 - 20:35:09 Citovat
Host
Souvislost otázky chápu. Pokud by to bylo starší auto, v autorizovaném servisu mě neuvidí. Je to ale tak, že budu kupovat nové. Velmi dlouho jsem vybíral, a nakonec to bude Astra OPC. Je to dobrá volba co se týče spolehlivosti a případných problémů?
qpc
Thursday 17 October 2013 - 21:52:39 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
tak gratuluji k rozhodnutí,za ty peníze je to kopec zábavy i když mě ta nová OPC moc nesedla,asi jsem moc zvyklej na tu svoji ale přece jen 280hp se mnou taky upaluje..

U autorizovaného servisu a nového auta asi není o čem,protože servisní prohlídky i postupy jsou přesně dané,takže tam bych se volovin ze strany servisu nebál..

tak snad někdy na nějakém okruhu

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Colommbo
Thursday 17 October 2013 - 22:12:55 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Jenda76: Petr (qpc) má pravdu a proto jsem se taky ptal, zda nové či (o)jeté... A co se Astry OPC týče, ozval se ti taky ten pravý...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Jenda76
Friday 18 October 2013 - 09:08:08 Citovat
Host
Díky za komentáře. Bohužel, mám špatnou zkušenost s jedním autorizovaným servisem Mazdy. Sice dnes už naštěstí neexistuje, nic to ale nemění na tom, že jsem kvůli nim přišel o záruku. Proto mě zajímá jak se chovají v servisech Opel, především Dobrovolný a Král, které mám jednak nejblíž a jednak jsem od nich dostal nejlepší cenové nabídky. Rád bych auto koupil tam, kam pak budu jezdit i na servis, i když to samozřejmě není úplně nutné.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2147 sec,0.1733 z toho dotazů.