• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra B X20XEV výfuk
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vitalish
Tuesday 05 October 2004 - 21:59:14
Host
Někde jsem četl, ľe někdo vyměnil zadní díl s tlumičem za nerezovou trubku. Dokáľe mi někdo vysvětlit jak to funguje bez tlumiče, případně bliľąí informace o pouľitém materiálu a výrobním postupu.

Ten můj pomaličku dodělává ...

Díky Vitalish
riwal
Wednesday 06 October 2004 - 06:59:38
Host
Tak to budu já a Lib, který to udělal podle mě. Upad mi zadní hrnec a vůbec byl v dost bídném stavu. NIO mi poradil a» se na něj vykaąlu a dám tam jen trubku (ani neni nerezová) a na konec jsem dal dvojitou laděnou koncovku od Spei Odkaz . Maká to v poho spotřeba se nehla a výkon taky ne. Jinak můľeą to vidět v galerii členů a Libovu si můľeą prohlídnout na jeho stránkách Odkaz
LarryE
Wednesday 06 October 2004 - 06:59:56
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
riwal a lib;funguje to myslim úplně stejně jako s tlumičem,jenom to má dramatičtějąí zvuk.Maj tam pěknou koncovku a vypadá to dobře.Cenově vyjde vejfuk proti rouře(a práci)+koncovka přibliľně stejně.

LarryE
Chibama se človjek učý
riwal
Wednesday 06 October 2004 - 08:18:24
Host
No to teda nevyjde, protoľe Bosal (jinej asi nemá smysl tam dávat) stojí 5500 a origo Opel jeątě víc. Mě tu trubku dělali v soukr. servisu za 500 a koncovka mě stála 2100 a to byla ta nejdraľąí co spei nabízí. Liba to snad přiąlo na 2 klacky sakum prdum a dělali mu to ve Speii. Takľe bych řekl, ľe to vyjde zruba na třetinu neľ kdyľ tam dáą hrnec.
Lib
Wednesday 06 October 2004 - 09:13:23
Host
jo akorat bych dodal jednu malickost - doporucuju si nechat vyrezat do zadniho narazniku bud otvor nebo jen vyrez a vyfuk tim tak nejak zakomponovat. Tak jak to mam ja to nevypada moc dobre, moc to dole trci a navic je nizko (hrozi urvani v terenu)
.
Jo riwi me to vyslo na necely 3 klacky (vic moje stranky), holt podrazili svine, pac koncovka z toho cini tusim jen 1800
[ Edited Wed Oct 06 2004, 09:15AM ]
LarryE
Wednesday 06 October 2004 - 09:30:42
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
riwal napsal ...
No to teda nevyjde, protoľe Bosal (jinej asi nemá smysl tam dávat) stojí 5500 a origo Opel jeątě víc. Mě tu trubku dělali v soukr. servisu za 500 a koncovka mě stála 2100 a to byla ta nejdraľąí co spei nabízí. Liba to snad přiąlo na 2 klacky sakum prdum a dělali mu to ve Speii. Takľe bych řekl, ľe to vyjde zruba na třetinu neľ kdyľ tam dáą hrnec.


Moľná,ľe tam taky nechám naimplantovat trubku,ale Bosal určitě dávat nebudu,neni uľ dávno co býval a je to málo muziky za kopu peněz.Asi dám Walker nebo Eberspächer,v Elitu mám 19% slevu(na firmu) a tam ten můj hrnec vyjde na 3 tácy-je menąí a kratąí neľ tvůj.


LarryE
Chibama se človjek učý
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2036 sec,0.1536 z toho dotazů.