• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Snímač vačkové hřídele.
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
E.T.VOLAT
Wednesday 20 March 2013 - 18:18:40 Citovat
Host
Zdravím. Před třemi dny jsem koupil omegu 2.0 16v a domů mně musel bratr dotáhnout na laně. Prostě jsem nalétl podvodníkovi. Nechal jsem udělat diagnostiku a ta vyhodila chybu na snímači vačkové hřídele. Ten (snad jsem koupil co jsem potřeboval, je to taková vidlička) jsem sehnal z vraku, ale se zárukou od majitele. Přihasil jsem si to dpmů, že ji hned přehodím a ouvej. Je pod nějakým krytem. Asi hlav. Jsem na motory antitalent, ale tohle bych snad zvládl. Poradí mi někdo jak na to, abych něco nepokazil? Mám dvojčátka, barák na opravu a tak je kam rvát peníze. Než to dám do servisu, tak bych se chtěl pokusit o iopravu sám. Díky předem všem o zájem...
E.T.VOLAT
Wednesday 20 March 2013 - 22:28:43 Citovat
Host
Podle fotek, co jsem našel na netu, bych měl sundat klíňák, kryt a pak bych měl vidět šroubek, který ten snímač drží... chápu to dobře,?
Richec
Friday 22 March 2013 - 07:44:06 Citovat
VeBe CARAVAN 1.8 16V X18XE Sport r.v.98
Uživatel #1426
Registrován: Wednesday 13 February 2008 - 12:32:04
Příspěvků: 453
E.T.VOLAT napsal ...

Podle fotek, co jsem našel na netu, bych měl sundat klíňák, kryt a pak bych měl vidět šroubek, který ten snímač drží... chápu to dobře,?

Ano, je to tak. Ale pokud se Ti (Vám) to podaří oddeklovat, nacpi si tam pod ten šroubek nejdřív kus hadru. Aby jsi pak ten šroubek nemusel složitě lovit z nedostupných míst. Byl jsem u toho, když mě to dělal mechanik a pěkně u toho pi*oval

VeB Caravan 1,8 16V X18XE 85KW Spotr r.v.12/98
in-line ROLLERBLADE na blbnutí s dcerou
Merida Crossway TSF100 do přírody
E.T.VOLAT
Friday 22 March 2013 - 10:11:31 Citovat
Host
Rozdekloval jsem to, onen snímač vidím, ale nějakej pitomec, co to mněl předemnou se o to ai už pokoušel a ten zasranej hvězdicovej šroub strhal. Přístup jak do pr...e, že bych použil sikovky...tak jsem zas zoufalej a stojím na bodě mrazu. Bych nejraději jel za tím ču....m co jsem to od něj koupil a rozkopal mu srací přepravku. Takové šméčko na mně udělal. No a pochopitelně teď dělá mrtvého brouka.
k
Friday 22 March 2013 - 12:59:13 Citovat
Host
Ty torxy většinou jdou povolit torxem i když jsou oprasený od klasický goly (očka).

Od kud jste kdyby byl někdo blízko a chtělo se mu pomoct?
E.T.VOLAT
Sunday 24 March 2013 - 18:27:43 Citovat
Host
Tak konečně hotovo. byla to prasečina, ale povedlo se. Stálo mně to jen jeden ořech z goly. Musel jsem ho tam namlátit kladivem a pak nasunout nástavec. Nic méně se zadařilo. ... Ovšem zas budu řešit jiný problém s plynem, ale to patří asi do jiné sekce.....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1363 sec,0.1099 z toho dotazů.