• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
shit TD
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
tofk
Tuesday 05 October 2004 - 08:19:30
Host
čest Omegáci
tak se mi přihodilo ľe mě 2,5TD (BMW) nechal viset na D1, z ničehoľ nic se rozsvítila kontrolka mazání a konec (olej tam byl - pro rejpaly), někde se to přidřelo a vypadá to moc ąpatně, zatim se mi na to známej nestih kouknout ale ani moc nedoufám, poohlíľim se po jinym fáru (kombi) a mimo jiné (Scorpio, Accord) sem zůstal opět u Omegy tentokrát 2,5 benzin, potřeboval bych znát Vaąe názory na tohle vozítko a jesli motor od Oplu bude lepąí volba neľ BMWpixla
dik
Anonymous
Tuesday 12 October 2004 - 19:27:20
Host
Normálně jsi to uhnal. Kup si benzína,kdyľ chceą závodit
Anonymous
Friday 15 October 2004 - 12:31:06
Host
jo jasně při spotřebě 7,2/100?!?! tim spíą to ukazuje co je to za muthafucking-ąrot, pane chytrej!
riwal
Friday 15 October 2004 - 12:36:41
Host
Jak se nám tu ty anonymové hádaj. 2.5 TD BMW by si tak snadno uhnat neměl, s omezovačem a celym řízenim.
Anonymous
Friday 15 October 2004 - 19:53:39
Host
olej tam byl, ale jako dlouho a jaký kvality? aha! TDS se uhnat nedá!!! i při spotřebě 12,8l/100km
landis
Monday 18 October 2004 - 23:25:19
Host
Taky se mi ho nepovedlo uhnat i kdyz se mi rozkocila vodni pumpa a voda vylitla az za cerveny pole, pekne se vsechna vyvarila, jen jsem nastesti byl 5 km od domu, dojel jsem po ose, druhej den vymenil pumpu, modlil se, aby nefouklo tesneni pod hlavou nebo nedej boze nepraskla hlava a ejhle vse v pohode. Motor jede jako za mlada.
To tofk: podle myho spatnej olej, starej nebo nejakej shit, na motor bych nenadaval, jak se k nemu majitel chova, motor mu to vraci.
Anonymní
Saturday 12 March 2005 - 11:33:06
Host
Ty musíą být pěkné hovado, odsoudit celou řadu 2.5TD motorů od BMW po jednom zadření ...
ms
Saturday 12 March 2005 - 11:55:23
Host
a teoreticka moznost ze zlyhalo olejove cerpadlo?
NIO
Saturday 12 March 2005 - 13:57:40
Host
myslim ze se povolil centralni sroub na remenici na klice.
kdyz se povoli tak nejde ani posilovac ani dobijeni a ani to nemaze, protoze to cele stahuje olejove cerpadlo ktere nema zadny klinek.
t
Friday 18 March 2005 - 12:13:01
Host
to "Anonymní" hovado seą sám, jestli máą problém, běľ se vybrečet mamince a nepią do fóra zabývajícím se automobily, abych se vrátil vrátil k motoru, bylo o něj pečováno velice dobře, při jakymkoliv zaąkobrtnutí ąel do servisu (za rok asi 3x), i spotřeba napovídá, ľe se měl jak v bavlnce a takto se mi odvděčil, no ale pořád lepąí neľ to někde nabořit..., pořádně se tu porozhlídněte, nemůľu říct ľe by s timhle motorem byla obzvláątní spokojenost
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1622 sec,0.1269 z toho dotazů.