• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pratele kamaradi... Pomoc...:-[
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Stepo
Wednesday 20 February 2013 - 23:03:59 Citovat
stepo
Uživatel #2246
Registrován: Saturday 12 March 2011 - 09:13:22
Příspěvků: 242
Nepropousti olej O-krouzek na cidle hladiny oleje ?
Je pod altecem seshora na olejove vane, pokud to protika tamtudy, muze se to po vane rozlevat v zatackach.
Olej z pod vik by asi byl videt i na krycich plechach svodu samotnych a to dokonce i seshora ( pri posvitu svitilnou )
Zepredu pod remenici mas sucho ? ( muze protekat gufero kliky )
Franta
Thursday 21 February 2013 - 03:15:36 Citovat
Host
No pravě že je rozlitej po celý šířce hrany olejový vany pod řemenicí. Ráno když jsem to objevil tak byl "rozstříklej" skoro pod celou šířkou auta (i na nosníkách). Celý jsem to očistil ( v práci jsem vypadal jak ....) a mrzák nikde netekl. Přijel jsem ke garáži a hranka vany opět s poměrně velkou vrstvou oleje. Při pohledu zepředu strana spolujezdce tentokrát suchá a přišlo mě to jako kdyby vytejkal někde zpod rozvodů. Kvůli tomu už nemůžu ani spát, čumim po netu, hledám možnosti co a jak... napadá mě pomalu koupě novýho motoru a následný zástavby ale zase mám omezený finance, už teď jsem se do toho docela vydal... potřebuju jezdit a Omča mě furt zlobí :'(
Franta
Friday 22 February 2013 - 08:53:43 Citovat
Host
Tak vcera vecer kontrola otreno nastartovano a nic... Olej nikde, dnes rano dojedu do fachy a cejtim zase smrad otevru [nechal jsem nastartovano] a koukam ze mrzak kape z leve strany pred altikem cca 1 kapka za pul minuty. Jo a kdyz jsem kontroloval olej po dnu co stala tak jsem zjistil ze mi to mrzaci v servisu po* mam olej cca 3mm nad max.
JardaB
Friday 22 February 2013 - 16:15:15 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Trosku nad max urcite nevadi, tam je velka rezerva. Ja bych podezrival odvetravani motoru, je to slozity jak ponorka, nebo nejaka netesnost v chladici oleje - je jasne, co se stane, když se dostane i par kapek vody do oleje co ma nad 100 stupnu... Nedela ti to nahodou tehdy, když se to vic ohreje?

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Franta
Friday 22 February 2013 - 17:01:52 Citovat
Host
No vypozoroval jsem to až když je to projetý pořádně... takže určitě 90 a víc stupňů... Teď jsem mimo ale můžu zkusit nahodit pár fotek kdyby se chtěl někdo mrknout můj mail: Email
Franta
Tuesday 26 February 2013 - 16:12:38 Citovat
Host
Muze to delat vlozka sportovniho filtru + tim po*rana vaha vzduchu? [to moje cukani]..... Take jsem to tu uz nekde tusim cetl...
Colommbo
Tuesday 26 February 2013 - 16:35:56 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Máš sportovní vložku v origo airboxu anebo kónus...? Dělat by to neměla, váha by to měla pobrat, jedině že by byla vložka už hodně zaneřáděná a propuštěla nedostatečně. Zkus použít normální vložku filtru a uvidíš...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Franta
Tuesday 26 February 2013 - 21:12:06 Citovat
Host
No uvedomil jsem si ze po nandani vlozky to nedelalo ale tak cca po mesici provozu to zacalo poskubavat az potom pretesneni to zacalo fest... Uz mi jde hlava kolem, cuka a dotoho ten volej... Ja chci chocholouska...
Colommbo
Tuesday 26 February 2013 - 21:29:35 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Mno, napsals, že "O vikendu jsem nechal pretesnit vika ventilu, vymenit z:((ap. kabely, vymenit svicky a tesneni na sani." A začlo ti to pocukávat asi měsíc po namontování sportovní vložky filtru. Budu-li jako laik uvažovat nahlas, tož se ti postupně zasíral sportovní filtr, ale furt to bylo dobrý, bo bylo špatný i těsnění na sání, takže vzduch do motoru šel i tudy. Jestližes dal nový těsnění na sání (kam?), tož teď už toho vzduchu, je-li vložka filtru připozacpaná, může být fakt málo... Anebo pak ty kabely či svíčky...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Franta
Tuesday 26 February 2013 - 22:41:16 Citovat
Host
No ja jsem vytah ten sportovni filtr tak je cistej jak snih ( ca pul roku starej ). Tesneni na sani komplet ( a stejne mi prijde ze to bere nekde fales ). Opecovavam to auto az moc a potom se to zacne sypat jako krava... Nerozumim.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1779 sec,0.1387 z toho dotazů.