• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
1.7dti nastartuje,cca po 2min třepání motoru a dým
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Romike
Sunday 30 December 2012 - 11:26:57 Citovat
Host
Dobrý den,
mám už skoro měsíc auto v servisu a nevědí co s tím.Astra g 1.7dti.Zkoušeli vyměnit čerpadlo,váhu vzduchu,erg ventil,řídící jednotku,vytankovali aj naftu a bůhví co mi ještě včera říkali do telefonu a nic.Auto stále bez problému se nastartuje a asi po 2min to začně tarokovat a třepat se jako kdyby to jelo na 3válce,sedý dým z výfuku a zdechne to.Na diagnostice to nic neukazuje,prý jen se zničeho nic zvednou hodnoty vzduchu,ale nemůžou přijít na to co to způsobuje.Setkal se někdo s něčím podobným??
Děkuji za každý názor a přeji hezký Nový rok
Host
Tuesday 01 January 2013 - 16:44:57 Citovat
Host
jedna dobrá rada ode mě vem auto z toho zas... servisu a maž odsud jinam,co je to za servis,že měsíc diagnostikujou,povyměněj půlku auta a stále nic neví a ty jen platíš a platíš za zbytečný díly... to si můžeš rovnou zkoušet doma vyměnovat díly až se strefíš aspoň ušetříš za jejich práci
Romike
Tuesday 01 January 2013 - 18:11:22 Citovat
Host
To máš pravdu,už jsem taky nad tím přemýšlel.Ale co znám lidi okolo a mají opla,tak jezdí pouze tam,prý je nej na celém zlínsku,tož co nadělám (
Halis
Thursday 03 January 2013 - 19:05:08 Citovat
Uživatel #630
Registrován: Thursday 02 March 2006 - 09:47:21
Příspěvků: 228
Můžu ti doporučit tento servis http://www.opeldilybrno.cz/. Je to na Opely odborník a kdo ho zná, to potvrdí!

Zafira B- 1.9CDTI/110kW '06
Spotřeba OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI ECOTEC (110kW) 110 kW / 150 HP[/url]
Vectra B- 1.7TD Intercooler '96= PRODÁNO

Ascona B- 16N '78
Romike
Saturday 05 January 2013 - 22:36:13 Citovat
Host
Díky za info,ale přece jen je to 100km do Brna a nemám možnost vozíku.Ale asi mi nic jiného nezbyde.Ještě raz díky moc
Romike
Friday 11 January 2013 - 06:21:36 Citovat
Host
OPRAVENO!!
Vadné čidlo podtlaku,vyčištění ARG ventilu,oprava řídící jednotky v Brně(studené spoje) a ještě něco bylo s váhou vzduchu.Hlavně že to jede!!

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1450 sec,0.1157 z toho dotazů.