• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zatmavovací folie
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Scuba
Sunday 10 April 2005 - 19:23:36
Host
Čus chlapi.Poslední dobou se orgáni nějak zbláznily a neustále mě staví kvůli foliím na oknech.Docela mě to sere tak přemejąlim nad výrobou certifikátu 3M (folie homologovány pro provoz blabla) abych aspoň necáloval pokuty kdyľ uľ.Nemáte někdo něco podbného nebo jak to řeąíte vy co folie máte?
aaa
Sunday 10 April 2005 - 20:09:27
Host
proboha odkud jsi?mě to okouknou,popřejou hezkou cest a frr....,zedy pokud jsem např.nejel moc rychle ale to je jiná historka... &|
Anonymní
Thursday 14 April 2005 - 22:02:12
Host
Já sem z Prahy, ale ty folie jsou pětky coľ uľ je to nejtmavąí pohybující se po silnicích .Kaľdopádně mě fakt prudí dnes a denně
freez
Thursday 14 April 2005 - 23:17:22
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
scuba:koukni se na stránky ministerstva dopravy a do vyhledávání si dej ATEST 8SD a po přečtení článku ti musí bejt jasný proč tě policajti buzerujou a dávaj ti pokuty tak si počti ale jinak dát na auto pětky fólie to je dobrá hovadárna musí se ti v noci opravdu fajn jezdit a hlavně couvat kdyľ vydíą ůplný prd ale jak se říká proti gustu...

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Koren
Thursday 14 April 2005 - 23:28:02
Host
Zdar, tohle tema se mi libi. Uvazuju dat folie na svyho kombika. Nevim co znamena petky folie. Me dozadu chlapik v servisu doporucil a35 a na predni nejaky a15 a ty jsou uz docela svetly. Nevite, jak je to za hranicema. Ted sem slysel, ze s foliema na predku se na zapad nedostanu
freez
Friday 15 April 2005 - 11:17:09
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
koren:kdyľ si dáą folie jenom do nákladovýho prostaru a k zadním sedačkám tak budeą v pohodě a můľeą tam mít i hodně tmavý dopředu nic nedávej a budeą mít klid i za hranicema moľná ľe ty světlounký 15 by jeątě přeľili ale nevim řekl bych ře názor chlapíka v servisu je docela rozumnej jen jeątě jestli uľ si někdy v noci parkoval pozadu(couval do parkoviątě) s tmavejma foliema a jeątě s kombíkem tak to je na řepu nevidíą ani ň musíą si otevřít dveře. No anebo je ti jedno jak to na to parkoviątě prskneą tím myslim borce který jsou schopný si stoupnout pomalu napříč přes parkovací místo no ale to uľ je jiné téma

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
aaa
Friday 15 April 2005 - 11:59:53
Host
do 30% zatmavení ti to oficiálně povolej.Já mam zatmavení 70% a v noci vidim kam couvám...
pr»ka
Friday 15 April 2005 - 12:56:36
Host
Nezlobte se na mě prdi, ale naprosto souhlasím s freezem,ony ty předpisy aľ tak k hovnu nejsou a 70% a v poho,tak to jo, jeątě bych ti doporučil si vzít sluneční brejle a» je to jeątě ostřejąí
freez
Friday 15 April 2005 - 13:27:16
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
aaa:tak s timhle zatmavenim vidíą kam v noci couváą jo hmm to tam máą bud cirý lampy nebo ti to prostě dobře svítí mám to odskouąeno osobně a na kombi dát 70% zatmavení. nemůľeą pořádně vidět kdyľ couváą mezi dvě auta v ředě jak daleko seą od něj a nebo uľ sem tedy zralej na brejle a se mnou asi polovina lidí se zatmaveným kombi

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
aaa
Friday 15 April 2005 - 13:40:30
Host
2freez:jo,mam čiré a je fakt vidět v pohodě,s normálníma to bylo horąí,ale jelikoľ si zakládám na laku ,nikdy se mě nepovedlo ani drcnout,chce to cit...Léta strávená v pick.upu bez zadního skla mě naučila parkovat..Jinak 50%zatmavení na některejch autech vypadá málo,jinde zase moc,záleľí zda ta původní skla nejsu uľ od vírobce třeba dobarvena(dozelen,domodra atd..coľ se běľně dělá..)
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2664 sec,0.2267 z toho dotazů.