• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Razeni jednicky na VeBe 1.8 16v
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lib
Monday 13 September 2004 - 20:33:56
Host
ve velmi pomalem jo, ale to je tak do rychlosti chuze, nad 10-15 uz to dre jak do ... tak to nevim, takovy zkusenosti nemam
Rad 32
Monday 13 September 2004 - 21:31:57
Host
Ahoj po koupi mé VeB 17 td jsem jel do Chorvatska a po deląí jízdě a v tahu mně neąla zařadit pětka.Trochu pomohlo seřízení řazení ale i pak občes neąla zaředit pětka nebo jednička.No a přiąel jsem nato,ľe je vůle v kolíkách které spojují řadící tyč k převodovce.Kolíky jsem dal nové a pak jeątě odstranil vůli pčímo na kouli,která je dole na ředící páce.Bylo po problémech.Pokus se odstranit vąechny vůle na systému řazení a bude to OK.
Yper
Tuesday 14 September 2004 - 08:07:42
Host
A jak jsi ostranil vůli na kouli pod řad. pákou. To se koupí nová koule?
Kolíky na tyčích jsou jasné. Kdyľ je nekoupím, tak si je vytočím na soustruhu a basta.
Praetor
Tuesday 14 September 2004 - 14:14:49
Host
jednicka mi de fpoho, akorat ty zpatecce se obcas nechce a presne jak rikal Lib ... kdyz se auto jenom malinko pohybuje dozadu, tak zarazenim zpatecky se mirne volestej zoubky jinak mam stejnej vehYkl jako Lib ) a pravda, dvojecku misto jednicky ten dvoulitrik skousne fpoho ... koneckoncu uz se mi stalo ze sem se nejak netrefil a misto jednicky tam sla trojka na rozjezd ... a muj milej dvoulitrik to taky zkous )
Dawe
Tuesday 14 September 2004 - 17:13:46
Host
dyt rozjezd na trojku zkousne i 1.6 vy dvoulitrici, tak tu nemachrujte
Praetor
Tuesday 14 September 2004 - 19:50:19
Host
zkousne, ale motor ma sbaleny buchty do ranecku a chce opustit svuj prostor )
riwal
Tuesday 14 September 2004 - 20:28:28
Host
To je vąechno v nohách paąáci, na trojku jsem se rozjel i s Trabikem.
Lib
Wednesday 15 September 2004 - 08:15:21
Host
trabo zkousne vsechno, dyt je to dvoutakt A na trojku se rozjizdet s 1.6kou, no potes koste, to musi byt vyti .... a spojce se to urcite naramne libi hehe
Rad 32
Wednesday 15 September 2004 - 09:18:31
Host
Ahoj kolíky jsem koupil v Oplu za asi 120kč a na soustruhu je nedělej je to pakárna,protoľe ty kolíky maj na jedné straně větąí průměr neľ na konci a je tam málo místa na nějakou závlačku.Jsou dělané tak,ľe se sami tak trochu roztahují a tím vymezí veąkerou vůli.A ke kouli u řadičky.Zatím jsem to vyřeąil tak,ľe ta koule je jakoby po stranách několikrát naříznutá,tak jsem tam nacpal kus plochého plastu a tím jsem to vymezil bohuľel jen do strany ale stačilo to.Dobudoucna bych chtěl kouli novou ale nevím jestli se prodává samostatně.A asi by se muselo koupit i to oko co vněm je ta koule zastrčená.
Anonymous
Wednesday 15 September 2004 - 12:04:02
Host
Díky za radu. Yper
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1539 sec,0.1264 z toho dotazů.