• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VeA,nebo VeBe
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Multec
Thursday 07 April 2005 - 17:35:24
Host
Ahoj mám spolehlivou VectruA-rok 92 motor C18NZ,ale uvaľuji o koupi Béčka-rok 2001-2002 motor 1.8
Je tady někdo,kdo přeąel z VeA na VeBe a lituje toho?
A jestli se někdo takový najde,tak proč?-děkuju za názory
Multec
Friday 08 April 2005 - 23:06:52
Host
Nikdo nic?
Lukáą
Saturday 09 April 2005 - 13:17:31
Host
to je oąemetná záleľitost. Co auto, to jiný problém a jde o to, jak dlouho ho máą a jaké problémy momentálně máą. Ono se ne nadarmo říká, ľe se člověk má drľet toho, co funguje. A pokud ti funguje, tak bych to neměnil. Já měl (a uľ to na foru říkám potřetí) VeA 1,6 a měl jsem si ji nechat, protoľe ve finále jezdila OK. ©el jsem do VeB 99 a zaľívám různorodé problémy a vráľím do toho stejně jako do té VeA, akorát ľe si tím musím projít zase od začátku, neľ vąechno vychytám. Takľe rada ode mne: jestli ti to jezdí OK, tak se na nové vykvákni. Je pravda, ľe B je pohodlnějąí, tiąąí, je to holt auto o pár roků modernějąí, ale problémy - ty budeą zaľívat stejné jako u VeA. A jak říkám, pokud ľádné větąí nemáą, tak si při koupi starąí - novějąí - VeB, u které neznáą minulost, můľeą zadělat na větąí problémy neľ které tě čekají s tím, o čem uľ víą, ľe ti jezdí. Co víc ti můľu říct. ®ádné ojeté auto není bez problémů.
pr»ka
Saturday 09 April 2005 - 13:36:06
Host
Multec naprosto souhlasím s Lukáąem aľ na jednu věc.Člověk je tvor ,který chce pořád něco nového.Pokud máą peníze na koupi novějąího auta a uvaľejeą o tom, tak mít VeA je tak trochu anachronismus.Spíą jde o to mít ą»astnou ruku při koupi.Ty jsi psal ,ľe uvaľejeą o 2000-2002, tak tam by neměl být problém,jeątě kdyby jsi ho nekupoval u nás máą jeątě větąí záruku koupi dobrého auto.Pokud penězmi nijak neoplýváą,tak plně souhlasím s Lukáąem
Multec
Saturday 09 April 2005 - 17:35:09
Host
Děkuju za názory-nechám si to jeątě projít hlavou to moje Ačko jezdí perfektně,jedinej problém je se spotřebou-na podzim se téměr ze dne na den zvedla skoro o dva litry!-to ale přisuzuju lambdě(130000km) jinak v poho a co kvalita zpracování?-slyąel sem,ľe v některejch případech je na tom béčko s pazvukama hrozně...
Lukáą
Saturday 09 April 2005 - 22:46:09
Host
2pr»ka: i rok staré auto můľe být totálka a ani to nepoznáą. A navalit do něj kolem 300 tisíc, to by se mi nechtělo.

2multec: Občas si praskne palubka vlivem změny teplot, já osobně jsem měl tu "kliku" ľe mi něco vrľe vzadu - uľ vím co, takľe to asi časem budu řeąit, ale ľádná hrůza - a jinak dobrý. Problém je se zadní nápravou, vytřískávaj se dost rády a dost často silenty, je to tam takový pruľný a pak to tluče, ale to nejsou moc drahé opravy. Jinak se připrav na jednu věc, ľe tě to bude při jízdě při určitých situacích kopat do volantu, podívej se do historie, řeąí se to dost často. A pak nějaké anomálie motorové, ale spousta věcí se tu úspěąně řeąila. Jde o to, do jakého motoru bys ąel. Já měl VeA, naprosto parádní kousek, no uznej sám:

Odkaz
Odkaz

mělo to 113 tisísc, a vyměněné vąe, na co ses podíval. Navalil jsem do ní asi 40 tisíc. Její cena byla asi tak kolem 110, ale to by mi nikdo nedal, takľe za 80 ąla pryč - a to jenom proto, ľe jsem kokot a chtěl jsem VéBé. Tak mám VéBé. Ano, uznávám, je tiąąí, z 1,6 na dvoulitra je to fakt rozdíl a musím to za»ukat, uľ to začíná jezdit tak, jak má, ale »ukám to. Ale taky jsem do toho dost vrazil a po půl roce můľu říct, ľe se mi to začíná líbit a začíná to být adekvátní tomu, co jsem od toho čekal. Ale kdybych se měl znovu rozhodnout jestli to udělat znovu, tak ... původně jsem chtěl napsat, ľe bych do toho znova neąel, ale ... asi jo, ąel bych do toho znova ...co bych jinak dělal, do bab se mi to vráľet nechce, tak to raději vrazím do auta, no ne? To jsem to ale zakončil, co? Víą, jde o to, jestli máą ty nervy se prvních pár měsíců zabývat mouchama a pak je řeąit. Jestli ti to nevadí, a máą finanční rezervu na to si hned nechat udělat rozvody, apod. a řeąit nějaké ty mouchy, které s jiným autem vľdycky příjdou - tak do toho jdi. Ale jinak, názor jsem řekl.
vvdd
Saturday 09 April 2005 - 23:01:53
Host
Jojo, s tím vraľením peněz do auta místo do bab naprostej souhlas. To uľ se tu taky řeąilo. Doma řekni, ľe je manľelky, a pak můľeą nadělovat k svátku zimní gumy, k narozkám letní, od Jeľíąka rozvody...
Multec
Saturday 09 April 2005 - 23:11:21
Host
já sem do toho nalil něco přes 30-alu,palubní počítač,mlhovky,el.okna,čalounění střechy-to puvodní mě jaksi ospadlo po postríkání kokosovym sprejem... ale to mi bylo 16-17,takľe sem neměl papíry a nemusel sem řeąit otázku benzínu a údrľby,páč to cáloval otec a navíc sem měl na to zdokonalování čas,ted je to ale horąí-maturita... jeątě ta lambda,navíc po pěti letech odeąel poslední díl výfuku(má to super zvuk)-to bych tak nejrači nechal!,ale mám strach,ľe se to začne s--t,-béčko chcu právě proto abych do něj nemusel vráľet! a ten pazvuk vzadu-neřeąily sme to tady spolu před pár týdny?-myslím,ľe jsi to byl ty
Multec
Saturday 09 April 2005 - 23:13:57
Host
jo..-s těma babama taky souhlasím a to tvoje áčko bylo fakt pěkný-stahoval jsem si ty fotky uľ před pár týdny,ale nevím odkud-tipcars?,nebo nějaká galerie?...-fakt si nevzpomenu...
Lukáą
Sunday 10 April 2005 - 09:09:48
Host
2Multec: jo, pazvuky jsme tu uľ řeąili, ale nevyřeąili. V Opelu na to přiąli, ale bylo by to na deląí dobu, takľe na to kaąlu - je to pod zadní deskou, co zakrývá kufr - je to tam nýtované a někde to prdlo.

A to auto jsi asi stahoval z odkazů, co měl autobazar AutoStars. Nikam do galerie jsem ho nedával. Tohle byly fotky vyloľeně jenom kvůli prodeji.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2215 sec,0.1670 z toho dotazů.