• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
RADIO II.
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
petr
Thursday 07 April 2005 - 16:15:06
Host
Mam ve VEBE rv 2000 radio Philips DC 339/78 bez displeje....tak nevím jestli to tam teda vůbec patří, nekomunikuje to s palubovkou....otázka jeątě je jestli to teda komunikovat můľe nebo je lepąí sehnat opravdu rádio které tam patří !!! dík za radu a odpověď !!!
pr»ka
Thursday 07 April 2005 - 22:10:55
Host
Tak mám pro tebe smutnou zprávu.Podle fundovaného profika z tohoto clubu toto rádio nikdy s palubním displejem komunikovat nebude(prý je to ąrot..smůla)kup si na vrakáči čtyřstovku, ale je to kaze»ák nebo CDR 500 to je CD doporučuji...kdyľ tak se spoj ICQ
Praetor
Thursday 07 April 2005 - 22:25:21
Host
no, esli se dockam sveho CDR500 tak budu mit volny CAR400 ... s radosti nabidnu
pr»ka
Friday 08 April 2005 - 06:41:51
Host
Preator hrozně ti to přeju,ale aby ses dočkal,po těch zkuąenostech poslední dobou jsem z toho volaaký zmetěný
duąis
Friday 08 April 2005 - 07:00:41
Host
no já uľ na nějakou ąunku CDR500 prdím.Raději přidám akoupím rovnou Pioneera s MP3 a k tomu ovládání na volant s IR a mám pokoj.
pr»ka
Friday 08 April 2005 - 07:34:47
Host
Kaľdého věc,ale origo rádio vypadá v autě decentně a hodí se tam.Ty barevné krámy mě moc neseděj ,jako by tam nepatřily...ale je to jenom můj názor ..proti vkusu
klubo
Friday 08 April 2005 - 08:15:32
Host
2pr»ka: naprostej souhlas, kolikrát mi přijde ľe dobrý rádia se poznávaj podle toho kolik barev a jak rychle na nich bliká....hnus
Praetor
Friday 08 April 2005 - 14:51:11
Host
ja nevim, ja bych do vekcy nedaval jiny radio ... uz kvuli tomu proc zbytecne pritahovat zlodeje kdyz zapomenes panel na radiu ... a skoda nevyuzit palubniho displaye
drb
Friday 08 April 2005 - 16:01:34
Host
hmm, ale mp3 by nebyly spatny. porad se mi jeste nepodarilo zjistit, jestli tam jde pripojit cd menic, ktery by mp3 zvladal. nasel jsem uz dokonce od radia konektor k menici, ale nevim jestli je to nejakej standard a co k tomu mohu pripojit. nerozumite tomu nekdo nahodou?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1331 sec,0.1038 z toho dotazů.