• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ASTRA G Caravan - radio CAR 300
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Zdeněk
Tuesday 05 April 2005 - 11:28:20
Host
Prosím o radu: ze své havarované Astry jsem chtěl přehodit plně funkční radio CAR 300 do jiné, kterou jsem koupil. Ta radio nikdy neměla ve výbavě/mám od ní vąechny doklady/, ale je v ní komplet kabeláľ, konektory, anténa, atd. Radio po zapnutí sepne, rozsvítí se, je slyąet lupnutí v reproduktorech, ale nerozsvítí se MID, radio tedy nemohu zaködovat. Mám hledat chybu ve spojení radio - MID, nebo je nutné nějaké nastavení či naprogramování MIDu v servisu ?

Děkuji
Anonymní
Tuesday 05 April 2005 - 12:48:52
Host
Jo potrebujes prekodovat MID.
Anonymní
Tuesday 05 April 2005 - 12:52:32
Host
Zapomel jsem, posli co mas za motor a jaky chces jazyk a poslu ti kod ale stejne budes muset do servisu si to nechat prekodovat mozna to bude rychlejsi a lepsi jinak s tim nehnes.
Zdeněk
Tuesday 05 April 2005 - 14:46:24
Host
Anonymní212.71.171.21 napsal ...
Zapomel jsem, posli co mas za motor a jaky chces jazyk a poslu ti kod ale stejne budes muset do servisu si to nechat prekodovat mozna to bude rychlejsi a lepsi jinak s tim nehnes.


Motor X 17 DTL, jazyk - pokud moľno anglicky

Děkuji
Anonymní
Tuesday 05 April 2005 - 14:55:06
Host
Tento motor nemam v tabulce kodu, kterou mam k dispozici. Stejne musis do servisu. V Brne za prekodovani chteli 500,- a u nas (nechci delat problemy proto nepisu kde) zadarmo. Je to prace max na 5 min.
Zdeněk
Tuesday 05 April 2005 - 15:09:50
Host
Anonymní212.71.171.21 napsal ...
Zapomel jsem, posli co mas za motor a jaky chces jazyk a poslu ti kod ale stejne budes muset do servisu si to nechat prekodovat mozna to bude rychlejsi a lepsi jinak s tim nehnes.

Jeątě mne napadlo, zda by místo překódování v servisu nestačilo přehodit MID ze starého auta(případně i řídící jednotku motoru, či něco daląího). Mám vąe ze starého auta, které je scela shodné a vąe je funkční(potkal jsem opilce ve felici a ten mi totálně zruąil ASTRU G). Díky
Anonymní
Tuesday 05 April 2005 - 15:41:58
Host
No pokud bylo vse stejne tak staci vymenit MID ale ve slusnem servisu ti to udelaj zadarmo. Je to fakt max na 5 min prace.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2002 sec,0.1563 z toho dotazů.