• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega 2,5 TD
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Shiny
Wednesday 30 March 2005 - 23:04:53
Host
Kdo poradí nějakou dílnu která by dokázala seřídit motor. Srba to neumí a někde jinde experimentovat s emně nechce.
Bobík
Wednesday 30 March 2005 - 23:27:19
Host
Zkus 2MMotorsport www.2mmotorsport.cz.
Já jsem byl docela spokojený, máte s nimi někdo také zkuąenosti.
riwal
Thursday 31 March 2005 - 07:25:03
Host
Jak Srba neumí ??? Tak a» uľ se na to teda vy*ere, hrabalové.
roman
Thursday 31 March 2005 - 14:31:45
Host
Nebud smutny.V ostrave jsou dva salony Oplu a v ani jednom nedelaji serizeni dieslu.Pokud je k tomu zacnes tlacit tak ti nabidnou vymenu vstrikovaciho cerpadla za cca 100.000,-kc. Obrat se na autorizovany servis Bosch. Oni to umi ale musis trefit na dobry.Ja jsem trefil na blbce (selhani lidskeho faktoru) a dodupali mi motor.Tento nejmenovany servis bridilu se nachazi ve Frydku Mistku.Od nich daleko.Nevim od kud jsi ale velice dobri jsou v Kravarich na opavsku.
Shiny
Thursday 31 March 2005 - 20:19:36
Host
RIWAL: Já Ti nerozumím kdo se na to má v????? Já vím co mluvím byl jsem u něj několikrát a bohuľel několik těch návątěv bylo vynucených jako reklamace těch oprav. A kdyľ se tam na něco zeptáą, co člověk tak jiná informace a to dosti zásadní súůsobem
riwal
Thursday 31 March 2005 - 21:07:17
Host
Jasně ľe Srba - tak jsou tam hrabalové, kdyľ to neuměj - mě říct v autorizáku, ľe něco neuměj, tak je to v novinách. A Srba je specielně na ho*no jak cenama tak ochotou. Kdyľ do autorizáku v Praze, tak ke Staigrovi - taky nic levnýho, ale po tý revoluci co tam byla, jsou sluąný a co vyfakturujou je moľná pravda. Pak Ti jeątě zavolaj jak si byl spokojenej s technikem a s opravou.
Anonymní
Friday 01 April 2005 - 01:35:38
Host
Profík je Krau s Krnova mi dost pomohl 602532050.Dela jen naftaky.
Shiny
Thursday 07 April 2005 - 00:27:01
Host
Tak přátelé nový a dosti ąokující poznatek. Měl jsem dvě závady se kterýma si nikdo nevěděl rady a zároveň jsem naříkal nad "odborností" servisu Srba v Praze.
Mimo jiné závady jsem si tam stěľoval, ľe motor při sundání nohy z plynu někdy zhasne coľ třeba při přeřazení je docela malér a také ľe s emotor přehřívá. To ľe jsem tam dal asi před rokem auto po "kontaktu s kunou" a musel jsem se po jejich opravě nechat dvakrát přitáhnout jsem uľ psal. Takľe kdyľ technik dnes otevřel kapotu aby změřil emise mně zavolal, ľe mně chybí kabel od váhy vzduchu. To jsme nechápal. Tak ho hledal a naąel ho jak se tam někde fláká a zapojil ho. Pouze konstatoval, ľe je nějakej ohlodanej jako by od kuny. Tak to mne dostalo do kolen. Takľe já jsem ROK jezdil na náhradní reľim motoru na coľ ani jednou u Srby nikdo nepřiąel. Takľe okamľitě zmizela závada, ľe motor chcípá a ani při rychlosti okolo 180 se motor dle teploměru nezahřál . Takľe hurá do servisu od Srby. .-((((((((((((
Anonymní
Thursday 07 April 2005 - 08:02:21
Host
neví nekdo o softwaru na diagnostiku Omeg B 2,5 td?Nebo jestli jde zapojit na vag ?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1404 sec,0.1103 z toho dotazů.