• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nastavitelny volant
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Bambus
Saturday 26 March 2005 - 10:51:22
Host
Nevi negdo estli se da do VeB dodelat nastavitelny sloupek volantu mam x20xev 96 cdx a nevim proc volant tam je na pevno a dost nizko sedacka uz asi niz dat nepujde tak bych zkusil ten volant... diky za odpovedi
Lib
Saturday 26 March 2005 - 11:20:06
Host
ale volant stavitelny je, ja mam tosamo ale 97 a je - nalevo a spodu sloupku rizeni je packa, tu zatahnes ... a ted nevim presne ... ale asi smerem ke sloupku rizeni, cimz odblokujes vyskovou aretaci volantu a muzes s nim hubat nahoru a dolu. Az to nastelujes tak packu pustis a je to
NIO
Saturday 26 March 2005 - 11:45:56
Host
pokud nemas stavitelny volant, taky se musi vymenit cele rizeni uvnitr vozu. cely sloupek i s tyci a pak i spodni spojovaci dil.
Lukáą
Saturday 26 March 2005 - 12:59:15
Host
Bambus a buď rád, ľe to máą napevno. Uľ deląí dobu se o to zajímám - mám ątelovací a vectru sport s poměrně tuhým podvozkem - a zjistil jsem, ľe v poloze č. 2 odzhory mají vąechny vectry mírnou vůli v řízení...vąechny co jsem zkouąel byly to 4 vąechny kolem roku 99/2000 najeto kolem 100 000 a díky tomu to pak mírně vibruje do volantu. Co já bych za to dal, kdyby ho měl pevný, u těch jsem vůli nevypozoroval (2 vekiny - 1. měla 110 a druhá 135 tisíc najeto - a drľelo to jako přibité. Má to svou daň. Někomu to navadí, mně to séře hodně. Já bych to s tebou hned vyměnil Buď rád, ľe máą, co máą. Jo a mimochodem, kdyby se do toho přece jenom nějak pustil, tak si připrav hodně chechtáků, to není levná záleľitost.
Bambus
Saturday 26 March 2005 - 15:00:33
Host
Tak na to rizeni se vy**** bo se mi kvuli tomu nechce kuchat pul auta diky vsem za rady )

to Lib fakt to stavitelne nemam zas takove jelito nejsu abych nevedel ze tam nemam packu navic )

...tak me naoada kdyz nejde volant tak bych dal niz sedacku ridice ta vyskove stavitelna je ale i v nejnizsi poloze mi prijde moc vysoko nevi nekdo co s tim???
Bambus
Saturday 26 March 2005 - 15:00:52
Host
Tak na to rizeni se vy**** bo se mi kvuli tomu nechce kuchat pul auta diky vsem za rady )

to Lib fakt to stavitelne nemam zas takove jelito nejsu abych nevedel ze tam nemam packu navic )

...tak me naoada kdyz nejde volant tak bych dal niz sedacku ridice ta vyskove stavitelna je ale i v nejnizsi poloze mi prijde moc vysoko nevi nekdo co s tim???
NIO
Saturday 26 March 2005 - 18:04:47
Host
Bambus194.108.114.218 napsal ...
Tak na to rizeni se vy**** bo se mi kvuli tomu nechce kuchat pul auta diky vsem za rady )

to Lib fakt to stavitelne nemam zas takove jelito nejsu abych nevedel ze tam nemam packu navic )

...tak me naoada kdyz nejde volant tak bych dal niz sedacku ridice ta vyskove stavitelna je ale i v nejnizsi poloze mi prijde moc vysoko nevi nekdo co s tim???


tu sedacku vyndej a sedni si az dozadu

ne ale podivej se - sundej plasty okolo volantu, treba je tam nekdo dala pod nimi bude serizovani, akorat tam nedali packu. to se taky parkrat stalo po bourackach.
Random
Saturday 26 March 2005 - 19:19:00
Host
Já teda ve středu koupil tu Vebe Caravan 2.0 CDX r. 97, jak jsem minuly tyden psal kvuli těsnění hlavy, a taky tam packa neni. Ale je normalne nahore, coz mi k me vysce 191 vyhovuje. Jediny duvod, kdy bych uvital dat ho niz, je kvuli pristupu k pristrojovce pri vymene podsviceni. To jsem ale zvladnul dnes i tak, zvolil jsem pro zacatek bilou. Jinak auto zatim ok, velmi zachovala, ve stredu jdu na prohlidku, tak uvidim.
Bambus
Saturday 26 March 2005 - 21:00:26
Host
No to serizovani tam nebude bo bouracka to neni je to nove v cr a po prvnim majiteli a nevidim duvod proc by to nekdo menil... a volant mi prijde hodne nizko kdyz jsem zkousel vectru s vyskove stavitelnym vol. tak to odpovida nejnizsi poloze ;-((
pr»ka
Sunday 27 March 2005 - 07:48:14
Host
Bambus, tak to je dobrý,tak banda ti tu chce poradit a ty se jeątě čertíą,tak se tam nedívej a jak si seděl v té druhé vectře,tak sedadlo v nejniľąí poloze bylo stejné,nemůľe být problém v sedadle
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1374 sec,0.1080 z toho dotazů.