• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zahrádka a nosič na kola na Astru G
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Martin
Wednesday 23 March 2005 - 09:13:37
Host
Ahoj nechcete nekdo prodat, ci nevite kde by se dala sehnat zahradka s nosicem na kola?
Martin
beavis
Wednesday 23 March 2005 - 09:16:26
Host
Dobrej dotaz. Taky me to zajima;-)
K_P
Wednesday 23 March 2005 - 09:37:33
Host
Je tam základní rozdělení a popis různých druhů včetně cen.

Odkaz
Martin
Wednesday 23 March 2005 - 09:45:01
Host
Jenze neuman se mne zda zbytecne drahej nasel jsem na Odkaz ty pricniky za 1200 (sadu) to myslim na tech par vyletu staci... Kdyz jedu sam na kolo neni co resit hodim kolo do caravanu ale ve dvou je to akorat o poskrabani a niceni vypletu ...
K_P
Wednesday 23 March 2005 - 10:03:10
Host
2 Martin

A půjčovna? V kaľdým větąím města se asi nějaká najde.
skrezl
Wednesday 23 March 2005 - 10:33:22
Host
jestli ses z Prahy, tak pujcovna je treba na Plzensky:
Odkaz
pani je trochu srandovni, ale ochotna, jezdim si tam pujcovat box. da se tam pujcit vsechno co si chtel

jinak co se tyce nosicu na kolo, tak pouzivam ty nejlevnejsi thule (cca 1.500/ks) a jsem s nima max. spokojenej, neda se to srovnat s nejakejma tema plechacema z hypermarketu ...
Levis
Wednesday 23 March 2005 - 14:18:20
Host
Dobré příčníky za sluąnou cenu prodává brněnská firma Hakr (jejich výroba - Odkaz. Podstatné je, ľe pasují i na ty extra ąiroké hagusy co se na Astry montují (viděl jsem i příčníky co tam prostě neąly nacpat).
Daląí dobrá zpráva je, ľe se dají sehnat okolo 1200,- (zamykací) v hypermarketech, viděl jsem je v Globusu a Bauhausu.
Pokud jde o ty nosiče na kola, tak uľ pár let pouľíváme ty hypermarke»áky za cca 250,- ovąem se dvěma úpravami:
a) původní al nýty na rameni co drľí kolo jsou odvrtány a nahrazeny ąrouby M6 s pojistnou maticí + velkou podloľkou na obou stranách
b) úchyty k hagusům jsou řeąeny dvojicí ąroubů M6 podloľených shora (míněno v tom ľlábku kde je kolo) i zdola (proti příčníku zespoda) ľelezným plocháčem tl. 4 mm a délky cca 20 cm (místo toho původního ąroubku ve tvaru "U" a hliníkového plíąku pod příčník)
Tohle řeąení se naprosto osvědčilo.
TOMas
Friday 25 March 2005 - 13:17:25
Host
Ted jsem koukal do nejakyho papirovyho ceniku od Temposervisu, maji tam za slusnou cenu jak "zahradku" tak nosice na kolo. Na zivo jsem to nevidel, tj. kvalitu posoudit nemuzu.
Nabidka resp. cena mozna bude na webu.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2179 sec,0.1808 z toho dotazů.