• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega B motor 2,5 TD
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Shiny
Tuesday 22 March 2005 - 19:59:41
Host
Přátelé, mám ¨tři závady na mém Oplu.
1- motor se mírně přehřívá při rychlé jízdě. kdyľ zpomalím klesně teplota, někde jsem četl. ľe to tyhle motory dělají ľe se zanáąí chladič je tře¨ba ho vyčistit nebo vyměnit. 'Ze je to klasická závada tohoto motoru .

2- Motor se při vyhozené rychlosti za jízdy klepe jak ratlík, kdyľ zastavím, tak se to zklidní a při jízdě je taky vąe OK

3- Občas jak kdy kdyľ vyhoidím rfychlost nebo při přeřazení má motor tendenci chcípnout. Rozsvítí se kontrolka motoru a otáčky klesnou jak na houpačce..někdy to zhasně a někdy se to vyhoupne zpět. To samé to dělá za jízdy kdyľ ¨sundám nohu z plynu tak se rozsvítí ta j¨kontrol¨ka tak na jednu dvě vteřiny a jakmile se dotknu plynu jede motor dál

Díky za případnou radu co s tím

Shiny
landis
Tuesday 22 March 2005 - 20:56:23
Host
Ad 1- mel jsem uplne stejny problem, byla v haji vodni pumpa, original BMW plastova vrtulka nalisovana na ocelove hrideli. Postupem casu se plast vydroli a pumpa nestiha hnat vodu.
Ad2 a 3 nemam tuseni, vic bude vedet NIO nebo jiny machr pres oply.
NIO
Wednesday 23 March 2005 - 18:38:20
Host
muze to delat jiz povestna egr ventil
kazdopadne bych to nechal napichnotut na diagnostiku. je to lepsi nez laborovat
SHINY
Wednesday 23 March 2005 - 21:18:19
Host
NIO Jo jo to jsem si nechal vyzkouąet u Srby tenkrát s tou neątěastnou opravou ale na nic nepřiąli prý je vąe OK ((
riwal
Wednesday 23 March 2005 - 21:28:24
Host
U Srby je vąechno vľdycky OK, mě po diagnostice řekli čidlo vačky a bylo to čidlo kliky, takľe u nich bych asi platil obě.
Anonymní
Tuesday 29 March 2005 - 22:50:48
Host
Ad 3 kamos mel to same na toledu a byl to egr.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1252 sec,0.0981 z toho dotazů.